Юридична компанія в будівельній сфері в Києві - ТУ Експерт. Дозвільна документація, оформлення та отримання

Укр
КОНТАКТИ:
ПОТРІБНА ДОПОМОГА?
Задати питання Калькулятор
ГАРЯЧІ ПРОПОЗИЦІЇ:

  • Ліцензія на будівництво
  • Акт готовності об'єкта до експлуатації
  • Договір на постачання електроенергії

Про нас

Компанія ТУ Експерт - Ваш надійний гід у світі будівельної документації.

ТУ Експерт - компанія, яка надає комплекс послуг з оформлення технічної, супровідної та дозвільної документації на всіх етапах будівництва. Наша команда успішно працює на ринку України протягом 12 років. За цей час ми реалізували більше 300 завдань різних видів складності.

Моніторинг сучасних тенденцій, відстеження змін в законодавстві та швидке реагування на зміни - ключові складові успішності нашого бізнесу.

Органи контролю пред'являють компаніям жорсткі вимоги щодо оформлення документів та якості проведених будівельно-монтажних та інженерних робіт. Кожен етап будівництва супроводжується отриманням потрібного дозвільного документа, процес, оформлення якого кропіткий, довгий і складний. Отримання потрібного документа може перетворитися з легкої завдання в значну проблему, якщо не знати правові аспекти збору документів, їх оформлення і подачі.

Цього можна уникнути, якщо звернутися в компанію ТУ Експерт. Ми надаємо повний комплекс послуг: отримання сертифікатів, ліцензій, дозволів, актів і багато іншого. Наші фахівці надають грамотні консультації з усіх важливих питань. Ми виконуємо замовлення наших клієнтів на 100% в обумовлені терміни.