Договір з Київенерго на підключення електроенергії за допомогою ТУ Експерт

Укр
КОНТАКТИ:
ПОТРІБНА ДОПОМОГА?
Задати питання Калькулятор
ГАРЯЧІ ПРОПОЗИЦІЇ:

  • Ліцензія на будівництво
  • Акт готовності об'єкта до експлуатації
  • Договір на постачання електроенергії

Договір на постачання електроенергії

приклад договору з Київенерго
Термін від 20 днів
Код документа 24
Організація Київенерго
Вид документа Договори
від 5000 грн.
Замовити
7 ПРИЧИН, ЧОМУ ТУ ЕКСПЕРТ

1.     100% гарантія результату

2.     Економія Вашого часу

3.     Досвід 12 років

4.     Гарантований сервіс

5.     Індивідуальний підхід 

6.     Повна конфіденційність

7.     Безкоштовна консультація

Договір на постачання електроенергії - це завершальна стадія подачі електрики на електроустановки абонента. Договір визначає права та обов'язки сторін, тарифи, ліміти споживання, балансову належність та інші аспекти, що виникають в результаті договірних відносин.

договір з київенергоДоговір укладається безпосередньо з компанією, що поставляє електричну енергію.

Перший етап укладення договору

Укладення договору - процес нешвидкий і складається з декілька етапів. Згідно Правил користування електричною енергією, компанія постачальник електричної енергії має надати проект договору на узгодження протягом 7 днів споживачеві потужністю до 150 кВт, і протягом 14 днів - споживачеві потужністю 150 кВт і вище. Проте дані терміни практично ніколи не витримуються.

Причина - дуже об'ємний пакет документів для укладання договору, деякі документи необхідно замовляти в різних інстанціях, якщо таких немає в наявності (виписка з ЄДРПОУ, довідка органів статистики, свідоцтво платника ПДВ тощо). Інші ж документи необхідно отримати або в самій електропостачальної організації, або погодити з нею (однолінійна схема електропостачання об'єкта, акт розмежування балансової належності, відомості про розрахункові приладів обліку тощо).

Узгодження обліку

Окремим монолітом стоїть питання про узгодження обліку, яким він буде - загальним чи багатотарифним (багатозонним), приладів, які враховуватимуть спожиту електроенергію. Всім приладам необхідно буде провести параметризацію і отримати про це відповідний документ. При виборі обліку (загальний або багатозонний) необхідно визначити її доцільність і зважити всі «плюси» і «мінуси».

Також слід згадати про системи автоматизованого обліку ЛУЗОД (Локальне устаткування збору і обробки даних) і АСКОЕ (Автоматизована система комерційного обліку електроенергії) ці системи приписані до установки НКРЕ України для споживачів (крім багатоквартирних житлових будинків та населених пунктів) потужністю 150 кВт і вище і споживаним середнім об'ємом 50 тис. кВт і більше. Ця норма так само стосується і нових об'єктів потужністю 150 кВт і вище с заявленим середньомісячним споживанням 50 тис. КВт і більше. Для установки цих систем необхідно отримати від компанії постачальника технічні рекомендації, після чого розробити технічне завдання і проект на установку ЛУЗОД/АСКОЕ.

Узгодження проекту

Наступним етапом є узгодження проекту з компанією постачальником електроенергії, після якого можна приступати до закупівлі обладнання, його параметризації (повірки) та монтажу.

Після монтажу обладнання необхідно пред'явити фахівцям компанії постачальника електроенергії і скласти акт про введення в дослідну експлуатацію. Після дослідної експлуатації (3 місяці) обладнання необхідно ввести в промислову експлуатацію. Перед цим потрібно пройти державну метрологічну експертизу і укласти з компанією постачальником додаткову угоду на експлуатацію ЛУЗОД/АСКОЕ.

Підписання договору електропостачання

Всі етапи укладення договору в кінцевому рахунку сходяться в одній точці - підписання договору і подача електричної енергії абоненту.

Щоб пройти шлях від заяви на приєднання до отримання електроенергії по прямій і з найменшими втратами часу і ресурсів, необхідно залучити компанію і експертів, які спеціалізуються на наданні послуг у сфері дозвільної документації.

ТУ Експерт візьме на себе турботи по проходженню всіх етапів укладення договору і погодження всієї необхідної документації. Наш досвід роботи з подібними організаціями гарантує Вам отримання бажаного результату, економію часу та коштів.

Замовити
З цим документом часто шукають

Проект нового підключення

Код документа: 66
від 14 дней

Організація:Київенерго
Вид документа:Проекти

від 10000 грн.
Детальніше Замовити

Технічні умови на нестандартне підключення до електричних мереж

Код документа: 31
від 14 дней

Організація:Київенерго
Вид документа:Технічні умови

Технічні умови на приєднання до теплових мереж

Код документа: 32
від 14 дней

Організація:Київенерго
Вид документа:Технічні умови