Перелік будівельних документів з цінами і термінами оформлення |ТУ Експерт

Укр
КОНТАКТИ:
ПОТРІБНА ДОПОМОГА?
Задати питання Калькулятор
ГАРЯЧІ ПРОПОЗИЦІЇ:

  • Ліцензія на будівництво
  • Акт готовності об'єкта до експлуатації
  • Договір на постачання електроенергії

Види Документів

Показані 1-18 із 18 записів.

Акти

Акти - документи, складені відповідальними суб'єктами будівельної діяльності та підтверджуючі факт завершення будівництва. Терміни подачі та розгляду актів встановлені законодавчо. Вони заповнюються за встановленою формою і перевіряються відповідною інстанцією.

Список документів

Витяги

Витяг - копія частини топографічного плану, що відображає площу території в певному масштабі. Даний документ надає тільки ту інформацію - частину території, яка потрібна заявнику, а не весь план в цілому. Викопіювання виконується з існуючого плану, а у разі необхідності уточнення даних, проводяться виїзні геодезичні роботи для проведення топографо-геодезичної зйомки, на якій буде відображена вся інформація про ділянку, включаючи комунікації та споруди, які знаходяться на певній території. Витяг знадобиться власнику ділянки на початковій стадії отримання дозвільних документів і в процесі подальшої розробки проектної документації.

Список документів

Декларації

Деклараціі- офіційні декларативні документи, які реєструються в ДАБІ. Зареєстрована декларація дає право на здійснення будівельних робіт. На підставі поданих декларацій здійснюється і прийняття об'єктів 1-3 категорій в експлуатацію.

Список документів

Договори

Договори на надання послуг укладаються з відповідними ресурсопоставляющімі організаціями. Договори являються підставою для надання комунальних послуг, постачання енергоресурсів, і кінцевим етапом документального оформлення об'єкта. Для укладення договорів потрібно зібрати необхідні пакети документів.

Список документів

Землевпорядна документація

Землевпорядна документація - сукупність технічних документів, необхідних при вирішенні питань, пов'язаних із землею. Без даної документації неможливо здійснювати процедури, що стосуються купівлі, продажу, розподілу, зміни цільового призначення земельної ділянки та ін. Надають такі документи тільки спеціальні ліцензовані компанії, а затверджують місцеві державні органи самоврядування та спеціальні органи землересурсів.

Список документів

Картки

Контрольні карти - документи встановленої форми, на підставі яких відбувається фіксація і контроль порушень благоустрою, а також подальше його відновлення. Видаються на підставі листа-звернення та заявки відповідним держорганам місцевого самоврядування.

Список документів

Ліцензії

Ліцензії - документи, які надають право на виконання певних робіт у сфері будівництва. Для отримання ліцензії компанії необхідно відповідати технічним, кваліфікаційним та організаційним вимогам.

Список документів

Оцінка

Оцінка - обов'язковий етап при укладанні договорів на проведення операцій з нерухомістю, земельними ділянками, автотранспортними засобами, обладнанням та ін. У процесі оцінки об'єкта проводиться експертиза, збирається пакет документів і складається звіт про вартість і стан об'єкта.

Список документів

Паспорти

Паспорти - документи, які містять основні технічні дані про суб'єкта господарської діяльності, в незалежності від виду діяльності. Кожен об'єкт завершеного будівництва повинен мати паспорт. Даний документ є підставою для оформлення прав власності, введення в експлуатацію й іншого.

Список документів

Проекти

Проект - повний комплекс документації розробленої відповідно до нормативних актів, що містить в собі техніко-економічні показники графічну (архітектурне і конструктивне рішення, рішення з інженерних комунікацій), розрахункову і кошторисну частини. Процес проектування - створення та адаптація унікальної концепції до всіх можливих зовнішних чинників, залежно від місця розташування об'єкта.

Список документів

Різні

Документи, що не увійшли в інші розділи. Будівельні або пов'язані з будівництвом документи, оформити які допоможе Вам ТУ Експерт. Якщо у Вас не виходить знайти необхідний Вам документ на сайті, зателефонуйте нам - постараємося допомогти в будь-якому разі!

Список документів

Дозволи

Дозволи - документи встановленої форми, що видаються державними органами. Для отримання дозволів необхідно зібрати певний пакет документів та подати їх у відповідну інстанцію. Деякі дозволи видаються на підставі висновку проведеної експертизи.

Список документів

Реєстрація

Реєстрація - результат процесу перевірки відповідних документів на повноту та достовірність інформації з подальшою видачею офіційного документа заявнику. У разі якщо інформація не відповідає вимогам, інспекція надає відмову заявникові, який в подальшому може його оскаржити.

Список документів

Сертифікати

Сертифікат - це документ, що підтверджує особу його пред'явника та дозволяє йому вести господарську діяльність в рамках спеціальності, професії або сфери діяльності. Сертифікат видається органом, який має всі повноваження (навчання, видача, продовження, анулювання). Особи, що мають сертифікат, несуть всю відповідальність за надання послуг або виробництва товару.

Список документів

Технічні умови

Технічні умови - перелік вимог, які необхідно виконати для успішного виконання підключень до водопостачання, газопостачання, електропостачання й іншого. Технічні умови видають відповідні організації на підставі поданої заяви та певного пакету документів.

Список документів

Повідомлення

Повідомлення - офіційні заяви про початок будівництва об'єкта, які подаються до ДАБІ. Зареєстроване повідомлення дає право на початок підготовчих і будівельних робіт. Термін реєстрації документа в інспекції від 5 днів. Також повідомлення про зміни в існуючих документах, наприклад, дозволі про початок будівництва.

Список документів

Умови

Умови - комплекс вимог до проектування і будівництва. Ці вихідні дані потрібно отримувати на етапі передпроектних проробок. Умови складаються з текстової та графічної частин, і видаються на підставі заяви та заздалегідь підготовленого набору документів, поданого місцеві органи містобудування та архітектури.

Список документів

Експертні висновки

Висновки - офіційні документи, які є доказом дотримання правил і норм будівництва, надають право на ведення робіт і служать підставою для отримання відповідної дозвільної документації. Висновок містить оцінку стану споруди та висновки щодо об'єкта експертизи. Видається висновок після проведення відповідних експертиз об'єктів (будівель і споруд) та визначення рівня впливу архітектурної конструкції на навколишнє середовище. У ході експертиз інспектори перевіряють наявність дозвільної документації, дотримання будівельних умов (міцність, надійність, довговічність, стійкість та інше), правил з охорони праці та інженерного забезпечення, промислової та експлуатаційної безпеки.

Список документів