Введення об'єкта в експлуатацію - будівель, нежитлових приміщень за допомогою ТУ Експерт

Укр
КОНТАКТИ:
ПОТРІБНА ДОПОМОГА?
Задати питання Калькулятор
ГАРЯЧІ ПРОПОЗИЦІЇ:

  • Ліцензія на будівництво
  • Акт готовності об'єкта до експлуатації
  • Договір на постачання електроенергії

Введення об'єктів в експлуатацію

Термін від 15 днів
Код задачі 5
від 12000 грн.
Замовити
7 ПРИЧИН, ЧОМУ ТУ ЕКСПЕРТ

1.     100% гарантія результату

2.     Економія Вашого часу

3.     Досвід 12 років

4.     Гарантований сервіс

5.     Індивідуальний підхід 

6.     Повна конфіденційність

7.     Безкоштовна консультація

введення об'єкту в експлуатацію київБудівельні роботи вважаються завершеним тоді, коли об'єкт будівництва введено в експлуатацію. На цій стадії забудовник зобов'язаний мати всі необхідні документи, які підтверджують відповідність будівлі всім нормам і стандартам будівництва.

Оформити право власності на об'єкт, експлуатаційні дозволи, а також підключити приміщення до комунікацій можна тільки після офіційного введення об'єкта в експлуатацію.

Залежно від категорії складності об'єкта видаються різні підтверджуючі готовність будівлі документи. У цій статті ми розглянули введення в експлуатацію будинків класу наслідків СС1.

Введення в експлуатацію об'єктів будівництва на підставі акта

Архітектурні будови класів наслідків СС2-СС3 (багатоповерхові житлові будинки, нежитлові приміщення, бізнес центри, торгові центри, заправки, магазини) вводяться в експлуатацію на підставі заяви, яка подається в 2 примірниках, і акта готовності об'єкта до експлуатації. Документи подаються на розгляд і перевірку в ДАБІ.

Акт приймання робіт підписується замовником, генеральним проектувальником і підрядником, субпідрядником і страховиком (у разі страхування споруди). Інспекція перевіряє документи і об'єкт на відповідність проекту та будівельним нормам.

Перевірка триває 10 днів, після чого заявник на підставі акта отримує сертифікат, який надає право на подальше використання спорудження, або відмову, яка в майбутньому може бути оскаржана.

Датою прийняття об'єкта в експлуатацію вважається дата видачі сертифіката.

Вартість сертифіката класу наслідків СС2 становить 4,6 мінімальних заробітних плат, а класу наслідків СС3 - 5,2 мінімальних заробітних плат.

Заявник після отримання сертифіката протягом семи днів зобов'язаний надати копію документа в місцевий орган самоврядування для внесення відповідної інформації до органу державної статистики, а також проінформувати про здачу об'єкта в експлуатацію державні органи з пожежної та техногенної безпеки.

Що потрібно для того щоб ввести будинок в експлуатацію?

введення в експлуатацію будівельОсновні етапи введення об'єктів класів наслідків СС2-СС3 в експлуатацію:

  1. Отримання письмового повідомлення про завершення будівельних робіт від підрядника.
  2. Отримання акта виконаних робіт та пакету документів з інформацією про організації, які займалися будівельними та комунікаційними роботами.
  3. Формування експертної комісії, до складу якої входять замовник і представники проектної організації, і перевірка готовності будівлі до використання. У ході інспекції перевіряються документи (кількість і якість) і приміщення (відповідність конструкцій вимогам проекту).
  4. Збір необхідної документації:
  5. Подання заяви та документації в ДАБІ.

ТУ Експерт допоможе Вам здати об'єкт класів наслідків СС2-СС3

ТУ Експерт допоможе вирішити Вам всі вищеперераховані завдання. Фахівці нашої компанії перевірять правильність заповнення документів та їх повноту, подбають про подачу акту та отриманні сертифікату. Надання професійної консультації з даного питання входить у вартість послуги. Наш солідний досвід у вирішенні даного питання допоможе Вам заощадити дорогоцінний час і домогтися бажаного результату.

Ми продумали список найголовніших документів, які знадобляться в процесі. Багато з них вказані в випадаючому списку (документи) вгорі, під зазначенням ціни, ліворуч від перерахованих організацій. Для того щоб замовити послугу оформлення необхідних документів, Ви можете натиснути кнопку замовити нижче. Якщо Вам потрібна консультація або Ви віддаєте перевагу особистому спілкуванню, просто зателефонуйте нам за номерами, які зазначені у правому меню. Ми з задоволенням відповімо на всі Ваші запитання. Звертайтеся прямо зараз!

Також Вас може зацікавити підключення електрики від Укрзалізниці

Замовити