Підключення електрики від мереж Уз в Києві та Київській області | ТУ Експерт

Укр
КОНТАКТИ:
ПОТРІБНА ДОПОМОГА?
Задати питання Калькулятор
ГАРЯЧІ ПРОПОЗИЦІЇ:

 • Ліцензія на будівництво
 • Акт готовності об'єкта до експлуатації
 • Договір на постачання електроенергії

Підключення електрики від Укрзалізниці

Термін від 120 днів
Код задачі 9
від 30000 грн.
Замовити
7 ПРИЧИН, ЧОМУ ТУ ЕКСПЕРТ

1.     100% гарантія результату

2.     Економія Вашого часу

3.     Досвід 12 років

4.     Гарантований сервіс

5.     Індивідуальний підхід 

6.     Повна конфіденційність

7.     Безкоштовна консультація

В Україні діє порядок приєднання до електричних мереж об'єктів замовників. Він говорить, що будь-хто може підключити свій об'єкт нерухомості до Оператору Системи Розподілу електрики. Перебуваючи в Києві або Київській області, у вас є можливість отримати підключення від мереж: ДТЕК Київські Електромережі, Київенерго, а також Української залізниці.

Найчастіше, багато хто не підозрюють, що отримати електроенергію  можна не тільки поширеним методом від відомих постачальників енергії, але і від Української Залізниці.

Головним плюсом підключення від залізниці може стати її близьке розташування до вашого об'єкта електрифікації.

Порядок підключення до електричних мереж Української Залізниці.

 1. Спочатку вам необхідно подати заяву з нижче вказаними пакетом документів:
 • Документ, що підтверджує право власності або користування цим об'єктом (копія) або виписка Державного реєстру речових прав на нерухоме майно (копія), або право власності користування земельною ділянкою (копія);
 • Якщо земельній ділянці не присвоєно кадастровий номер, необхідно подати викопіювання з топографо-геодезичного плану або плану забудови території із зазначенням розміщення земельної ділянки;
 • Ситуаційний план і викопіювання з топографо-геодезичного плану в масштабі 1:500 або 1:2000 із зазначенням місця розташування об'єкта замовника і прогнозованою точки приєднання;
 • Копія паспорта або довіреність на право оформлення та підписання документів;
 • Техніко-економічні показники (за наявності);
 • Копія ситуаційного плану із зазначенням прогнозної точки приєднання;
 • А також інші документи (при необхідності).

У випадку подачі неповного пакету документів, замовник отримає зауваження щодо повноти та належного оформлення документів.

При позитивному результаті подачі документів, замовник отримає від Залізниці: технічні умови і договір на приєднання.

 1. Наступним етапом йде укладання договору з енергопостачальною компанією Укрзалізниця і оплата першого платежу «плати за приєднання».

Якщо в технічних умовах прописано «нестандартне підключення» або послуга не виконується «під ключ», то замовнику необхідно буде самостійно зробити проект нового підключення, погодивши його у всіх необхідних інстанціях, і подати в енергопостачальну компанію для отримання «технічного рішення».

 1. Дальше виконуються електромонтажні роботи. Вони можуть бути зроблені замовником або самої Залізницею - це прописується в технічних умовах отриманих раніше.

Змонтовані електромережі, обладнання та пристрої необхідно ввести в експлуатацію. Після чого мережі, при бажанні двох сторін (замовник і залізниця), можуть бути передані на баланс Укрзалізниці.

Підключення до електромереж Залізниці разом з ТУ Експерт

За нашими плечима 15 років досвіду в електрифікації об'єктів нерухомості і вирішенні нестандартних завдань в даному напрямку в Києві та Київській області. Ми не тільки зможемо дати вам альтернативу в підключенні до енергопостачальним компаніям, а й доведемо ваш об'єкт з електропостачання до логічного завершення питання.

Замовити