ДАБІ Київ. Консультації по документам для ДАБК |ТУ Експерт

Укр
КОНТАКТИ:
ПОТРІБНА ДОПОМОГА?
Задати питання Калькулятор
ГАРЯЧІ ПРОПОЗИЦІЇ:

  • Ліцензія на будівництво
  • Акт готовності об'єкта до експлуатації
  • Договір на постачання електроенергії

ДАБІ

На даний момент орган ДАБІ - ЛІКВІДОВАНО. Частково повноваження передані до щойно створеної Державної інспекції архітектури та містобудування України (ДІАМ).

Державна архітектурно-будівельна інспекція України - організація, з якою необхідно взаємодіяти кожному, хто має справу з будівництвом.

ДАБІ має статус центрального органу виконавчої влади з питань державного архітектурно-будівельного контролю та нагляду і працює в трьох напрямках:

  • архітектурно-будівельного контролю;
  • дозвільних та реєстраційних функцій;
  • видачі ліцензій.

Контроль будівництва

У першому випадку ДАБІ зобов'язана стежити за тим, чи всі забудовники, які починають будівництво, мають необхідний пакет дозвільних документів, чи дотримуються умов, що передбачені у проекті, чи не порушують будівельні норми - по частині ведення робіт, а також використання технологій і матеріалів. Не обходиться без Держархбудінспекції та при введенні готових об'єктів в експлуатацію: вона в числі контролюючих органів покликана стежити, щоб об'єкт відповідав державним будівельним нормам.

Якщо виявляються порушення, інспектори київської ДАБІ або її територіальних підрозділів вправі зупинити будівельні роботи, а також застосувати штрафи.

Дозволи та реєстрація

ДАБІ уповноважена видавати і реєструвати необхідні дозвільні документи на початок, ведення будівельних робіт будь-яких категорій складності, а також введення в експлуатацію.

Інспекція реєструє повідомлення та декларації про початок підготовчих і будівельних робіт (якщо мова йде про об'єкти класу наслідків СС1), видає дозвіл на ведення будівництва об'єктів класів наслідків СС2-СС3. А коли роботи завершені, ДАБІ видає сертифікати про введення об'єкта і реєструє декларацію про готовність об'єкта до експлуатації.

Всі дані зберігаються в єдиному реєстрі ДАБІ - від повідомлень про початок виконання будівельних робіт та ліцензій на будівництво до відмов у видачі дозволів та сертифікатів.

Консультації - тільки персонально

ДАБІ надає консультації у відведений для цього час:

• про необхідний перелік документів;
• як правильно зареєструвати декларацію;
• як отримати дозвіл на будівництво або узаконити самобуд, перепланування, реконструкцію, а також інші види документів.

Для отримання інформації треба під'їхати в регіональне представництво або до Києва.

У зв'язку з постійними змінами у законодавстві та реформами більш детальну і актуальну інформацію Ви можете отримати в центральному або регіональних департаментах.

Допомога в оформленні необхідних документів

ТУ Експерт слідкує за усіма змінами, які відбуваються у законодавстві України, будучи також експертом в будівництві. Ми можемо надати безкоштовну консультацію і зібрати будь-який необхідний пакет документів.

Перелік документів

Дозвіл на будівництво об'єкту
Декларація про початок виконання будівельних робіт
Декларація про готовність об'єкта до експлуатації
Акт готовності об'єкта до експлуатації
Ліцензії на будівництво
Повідомлення про початок виконання підготовчих робіт / зміна даних у повідомленні про початок виконання підготовчих робіт
Декларація про початок виконання підготовчих робіт
Повідомлення про зміну даних у зареєстрованій декларації про початок виконання підготовчих робіт
Повідомлення про зміну даних у виданому дозволі на виконання будівельних робіт
Декларація про готовність об'єкта, на якому будівельні роботи виконувалися на підставі повідомлення про початок їх виконання, до експлуатації