Декларація про готовність до експлуатації об'єкта, будівельні роботи на якому виконувалися на підставі повідомлення про початок їх виконання, за допомогою ТУ Експерт

Укр
КОНТАКТИ:
ПОТРІБНА ДОПОМОГА?
Задати питання Калькулятор
ГАРЯЧІ ПРОПОЗИЦІЇ:

  • Ліцензія на будівництво
  • Акт готовності об'єкта до експлуатації
  • Договір на постачання електроенергії

Декларація про готовність до експлуатації об'єкта (на підставі будівельного паспорта і повідомлення про початок виконання робіт)

декларація про готовність до експлуатації за будпаспортом і повідомленням
Термін від 14 днів
Код документа 49
Організація Державна інспекція архітектури та містобудування України (ДІАМ)
Вид документа Декларації
від 2500 грн.
Замовити
7 ПРИЧИН, ЧОМУ ТУ ЕКСПЕРТ

1.     100% гарантія результату

2.     Економія Вашого часу

3.     Досвід 12 років

4.     Гарантований сервіс

5.     Індивідуальний підхід 

6.     Повна конфіденційність

7.     Безкоштовна консультація

реєстрація будинку без дозволу на будівництвоПовідомлення про початок виконання будівельних робіт надається суб'єктам, які зводять споруди які відносяться до приватних будівель (характеристики площа до 500 кв.м, висота 2 поверхи) і господарських будівель (гаражі, споруди, погріб). Роботи з описаним об'єктам ведуться на підставі офіційного документа - будівельного паспорта (який розробляється на підставі плану зонування території та включає в себе графічну і текстову інформацію)

Для отримання паспорта потрібно зібрати необхідний пакет документів, заповнити заяву і передати документацію в ДАБІ. Після отримання паспорта замовник повинен направити повідомлення про початок виконання архітеркурних робіт в інспекцію. Зареєстроване повідомлення і виданий паспорт надають право на початок робіт.

Заключающим етапам будівництва є процедура введення архітектурного об'єкта в експлуатацію та реєстрації дозвільної документації - декларації про готовність до експлуатації.

Заповнення декларації про готовність об'єкта

Декларація про готовність до експлуатації об'єкта - офіційний документ, на підставі якого відбувається прийом об'єктів, роботи на яких проводилися на підставі повідомлення. Вся необхідна (достовірна і повна) інформації про суб'єкт (замовника), архітектурний об'єкт і додаткові роз'яснювальні відомості повинна бути вказана в декларації.

Внесена до реєстру декларація є гарантом законності процедур з оформлення прав власності та підключенню об'єкта до комунікаційних ресурсів.

Суб'єкт будівельної діяльності направляє до інспекції на розгляд і подальшу реєстрацію 2 примірника декларації про готовність об'єкта до експлуатації. Термін реєстрації документа - 10 днів. Після чого в єдиний реєстр вноситься інформація про реєстрацію документа, один примірник якого видається на руки заявникові, а другий зберігається в інспекції.

Датою введення споруди в експлуатацію вважається дата внесення до реєстру декларації.

Заявник після отримання декларації зобов'язується не пізніше семи робочих днів повідомити про це (надавши копії документів) органи з пожежної безпеки та місцевої влади.

Етапи введення будівлі в експлуатацію

Процес легалізації будівлі є нетривіальним завданням, для вирішення якої необхідно виконати певну послідовність дій, а саме:

 

Завантажити бланк декларації.

Зареєструвати декларацію простіше з ТУ Експерт

ТУ Експерт пропонує Вам допомогу в даному питанні. Звернувшись в нашу компанію, Ви зможете виконати процес легалізації будівлі по букві закону і в найкоротші терміни. Можливо, Ви будуєте об'єкт класів наслідків СС2-СС3? У цьому випадку Вам необхідно оформити акт на введення в експлуатацію за цим посиланням.

Переваги співпраці з нами:

  • кваліфікований персонал;
  • 12 річний досвід роботи в даній сфері;
  • надання безкоштовних консультацій;
  • підготовка пакету документів та отримання зареєстрованої декларації;
  • тісне співробітництво на всіх етапах роботи.

Замовити
З цим документом часто шукають

Акт готовності об'єкта до експлуатації

Код документа: 21
від 10 дней

Організація:Державна інспекція архітектури та містобудування України (ДІАМ)
Вид документа:Акти

від 10000 грн.
Детальніше Замовити