Дозвіл на будівництво приватного будинку. Повідомлення про початок будівництва в Україні з ТУ Експерт

Укр
КОНТАКТИ:
ПОТРІБНА ДОПОМОГА?
Задати питання Калькулятор
ГАРЯЧІ ПРОПОЗИЦІЇ:

  • Ліцензія на будівництво
  • Акт готовності об'єкта до експлуатації
  • Договір на постачання електроенергії

Повідомлення про початок виконання будівельних робіт

дозвіл на будівництво будинку
Термін від 14 днів
Код документа 35
Організація ДАБІ
Вид документа Повідомлення
від 2500 грн.
Замовити
7 ПРИЧИН, ЧОМУ ТУ ЕКСПЕРТ

1.     100% гарантія результату

2.     Економія Вашого часу

3.     Досвід 12 років

4.     Гарантований сервіс

5.     Індивідуальний підхід 

6.     Повна конфіденційність

7.     Безкоштовна консультація

початок будівництва - необхідні документи

Повідомлення на початок будівництва - це офіційний документ, що надає дозвіл на будівництво будівель 1-3 категорії складності.

Дозвіл необхідний будь-якому забудовникові, який вирішив будувати, проводити капітальний ремонт або реконструкцію приватного будинку або іншого об'єкта 1, 2 або 3 категорії складності.

Процес спорудження об'єктів 1-3 категорії складності виключає проведення будівельної експертизи проекту в обов'язковому порядку.

Повідомлення про початок будівельних робіт в Україні видається Державною архітектурно-будівельною інспекцією (ДАБІ).

Отримання дозволу на будівництво приватного будинку в Україні

Повідомлення заповнюється в 2 примірниках і містить основні техніко-економічні показники об'єкта, дані про генерального підрядника і проектувальника. Термін отримання дозвільного документу, як правило, 10 днів у разі позитивного рішення. Для цього необхідно зібрати і подати певний пакет документів, крім того потрібно правильно і достовірно заповнити дані і в самому повідомленні. Зважаючи на це повернення некоректно заповнені повідомлення з ДАБІ зустрічаються набагато частіше, ніж їх реєстрація. Такі ситуації порушують плани за термінами виконання будівельних робіт. Як зазначає сама інспекція, даннї найчастіше заповнені не в повному обсязі або подається неповний пакет необхідної підтверджуючої документації, встановленої законодавчо.

Як отримати дозвіл на будівництво будинку

ТУ Експерт допоможе перевірити повноту пакету необхідних документів, правильність їх заповнення, а також візьме турботи з подачі та отримання повідомлення про початок виконання будівельних робіт на себе. Якщо Вам потрібен дозвіл на будівництво об'єкта 4 або 5 категорії складності - перейдіть за цим посиланням для отримання більш докладної інформації. Ви також можете зателефонувати нам за номерами в правому меню для отримання консультації. Надання повної консультативної бази з даного питання входить у вартість послуги. Наш солідний досвід у вирішенні даного питання допоможе Вам заощадити дорогоцінний час і домогтися бажаного результату.

Необхідні документи за посиланням.

Замовити
З цим документом часто шукають

Дозвіл на будівництво

Код документа: 22
від 10 дней

Організація:ДАБІ
Вид документа:Дозволи

від 10000 грн.
Детальніше Замовити