Юридичні послуги в будівництві. Оформлення дозвільних документів | ТУ Експерт

Укр
КОНТАКТИ:
ПОТРІБНА ДОПОМОГА?
Задати питання Калькулятор
ГАРЯЧІ ПРОПОЗИЦІЇ:

 • Ліцензія на будівництво
 • Акт готовності об'єкта до експлуатації
 • Договір на постачання електроенергії

Оформлення дозвільних документів у сфері будівництва

Починаючи будівництво в Україні, Вам необхідно знати про існування понад 30 організацій, з якими безпосередньо пов'язана Будівельна Галузь. У кожній організації, будь то державна структура або приватна компанія, є свої закони, правила і стандарти. Найчастіше Ви можете і не знати про нововведення в будівництві, зміні структури організації, яка видає необхідну документацію, дублюванні документів і простого "людського фактора". У кожній з цих організацій є люди, які є частиною цієї системи.

Один і той же документ в різних містах видається в різні терміни, за різною ціною і за наявності різного пакету документів. Будь-який документ, необхідний для Вашого будівельного об'єкта, може стати "каменем спотикання", коли Ви не зможете законним шляхом продовжувати ті чи інші види робіт. І часто це робиться навмисне!

Скористатися юридичними послугами або оформити документи самостійно?

I У Вас завжди є можливість спробувати вирішити питання самостійно. Для цього Вам необхідно знати перелік всіх організацій, специфіку Вашого об'єкту, алгоритм отримання документів у всіх організаціях, час роботи того чи іншого кабінету, стандарти і правила по всіх видах документів, а також мати сертифікованих виконавців робіт.

Але і при цьому всьому Ваші зусилля можуть виявитися марними!

II Навколо таких компаній та організацій завжди є ті, хто може Вам допомогти впоратися з Вашими питаннями і завданнями. І часто ці компанії можуть виконати свої зобов'язання перед Вами. Але є одне велике "але" - всі вони є частиною цієї системи! І Ви для більшості з них є способом заробітку і не більше.

III Є ще одне, але взаємовигідне рішення. ТУ Експерт є частиною Вашої команди в досягненні поставленої мети! Ми не просто вирішуємо локальне питання, а допомагаємо Вам прийняти єдине вірне для Вас комплексне рішення. Ми маємо 12-річний досвід робіт в галузі будівництва, юриспруденції, менеджменту та управліннями проектів.

Переваги роботи з ТУ Експерт

Звернувшись до нас, Ви отримаєте:

 • комплексне рішення задач з отримання усієї дозвільної та технічної документацій, пов'язаних з усіма видами будівельних робіт;
 • безкоштовне надання інформації про можливість самостійного отримання дозвільної та технічної документацій;
 • консультацію по збору пакетів документів для самостійного отримання дозвільної та технічної документацій;
 • гарантію термінів, якості та вартості послуг, які ми виконуємо;
 • представлення інтересів клієнта у всіх організаціях;
 • повну конфіденційність;
 • а головне, ви отримаєте очікуваний результат і те ставлення, яке зробить усіх нас партнерами бізнесу!

Наші гарантії

юридичні послуги будівництвоНаше Ім'я само по собі є гарантією:

 • офіційне оформлення договору з клієнтом;
 • 100% повернення коштів у разі невиконання зобов'язань;
 • повний супровід по всіх документах і інстанціях;
 • гарний настрій від отриманого результату.

 

Поки Ви читаєте цю сторінку, наша команда надала консультацію кільком клієнтам.

Телефонуйте до ТУ Експерт прямо зараз і отримаєте безкоштовну відповідь на Ваше запитання в сфері оформлення будівельної документації.

 

Відгуки

Будівельна компанія ТОВ "Белл-Ард", директор Родін В.О.:

"У нашої компанії було складне замовлення, де кожен день прострочення здачі об'єкта погрожував штрафними санкціями. Ми почали працювати з декількома підрядними організаціями, але всі вони не змогли виконати поставлене нами завдання, поки ми не звернулися до фахівців в ТУ Експерт. У підсумку об'єкт ми здали в строк і продовжуємо співпрацювати по наступному об'єкту".

Проектна організація ТОВ "Лоза ЛТД", директор Лось Б.Г.:

"Наша компанія проектує і самостійно погоджує всю технічну та дозвільну документацію по всій Україні. Але в місті Києві ми зіткнулися зі складнощами в оформленні цих документів. Звернувшись в компанію ТУ Експерт, ми отримали результат не тільки своєчасно, але і за оптимальними цінами. Велике спасибі, тепер я знаю, з ким працювати в місті Києві".

Наші успіхи

 • 100% виконання взятих зобов'язань;
 • 0% відсутності рекламацій;
 • 37% постійних клієнтів.

 

PS Самостійне оформлення дозвільної документації є для Вас дуже дорогим задоволенням.

Вся дозвільна система України десятиліттями вибудовувала бар'єри, які можуть бути неприступними для будь-якої людини чи організації. Майже завжди витрачений час і нерви коштують набагато дорожче вартості послуг нашої компанії. Ми завжди будемо раді допомогти Вам вирішити Вашу проблему.