Акт введення в експлуатацію, готовності об'єкта від ТУ Експерт

Укр
КОНТАКТИ:
ПОТРІБНА ДОПОМОГА?
Задати питання Калькулятор
ГАРЯЧІ ПРОПОЗИЦІЇ:

  • Ліцензія на будівництво
  • Акт готовності об'єкта до експлуатації
  • Договір на постачання електроенергії

Акт готовності об'єкта до експлуатації

сертифікат для введення в експлуатацію
Термін від 10 днів
Код документа 21
Організація Державна інспекція архітектури та містобудування України (ДІАМ)
Вид документа Акти
від 10000 грн.
Замовити
7 ПРИЧИН, ЧОМУ ТУ ЕКСПЕРТ

1.     100% гарантія результату

2.     Економія Вашого часу

3.     Досвід 12 років

4.     Гарантований сервіс

5.     Індивідуальний підхід 

6.     Повна конфіденційність

7.     Безкоштовна консультація

Акт готовності об'єкта до експлуатації - це документ (свого роду декларація щодо готового будівельного об'єкту класу наслідків СС2-СС3), який підписується замовником, генеральним проектувальником, генеральним підрядником, субпідрядником, а також представниками страхової фірми та профспілкової організації (якщо будівля має промислове призначення) .

акт введення в експлуатаціюАкт заповнюється за встановленою формою, перевіряється ДАБІ (ДАБКом) протягом певного відрізка часу, після чого інспекція приймає рішення про видачу сертифіката, який свідчить про відповідність закінченого будівництвом об'єкта проектній документації і всім вимогам законодавства у сфері будівництва.

Отримання сертифікату

Сертифікат є кінцевою стадією документального оформлення будівництва, і відправною точкою для реєстрації прав власності, а також подальшої експлуатації будівлі. Видає даний сертифікат Державна архітектурно-будівельна інспекція.

Терміни подання та розгляду акта готовності об'єкта з подальшою видачею сертифікату (10 днів) встановлені законодавчо і часто не здаються такими вже довгими. На практиці ж все не так однозначно і просто, як того хотілося б. Бюрократична машина все ще котиться по інерції і часто гальмує прийняття необхідних рішень та видачу документів.

Оформлення акту для введення в експлуатацію

Збір необхідної документації, заповнення і подача акту, а також кваліфікований супровід перевірки - ось головні з каменів спотикання в даному питанні. І від ефективності їхнього рішення залежать терміни і результат у процедурі отримання сертифіката. Перелік документів для отримання.

ТУ Експерт, маючи солідний досвід і комплексний підхід до вирішення подібних завдань, забезпечить Вам гарантований результат, економію ресурсів та інформаційну підтримку на всіх стадіях співробітництва.

Нижня межа вартості вказана вгорі. Коректну ціну саме для Вашого будівництва розрахує менеджер за першим запитом. Ви можете зробити замовлення онлайн, натиснувши кнопку замовити нижче. Якщо Ви віддаєте перевагу особистому спілкуванню або у Вас є якісь питання, зателефонуйте нам по одному з номерів в меню справа.

Будівництво об'єктів високої категорії складності вимагає наявність будівельної ліцензії - можна оформити за цим посиланням.

Замовити
З цим документом часто шукають

Декларація про готовність об'єкта до експлуатації

Код документа: 42
від 14 дней

Організація:Державна інспекція архітектури та містобудування України (ДІАМ)
Вид документа:Декларації

Ліцензія на будівництво

Код документа: 7
від 14 дней

Організація:Державна інспекція архітектури та містобудування України (ДІАМ)
Вид документа:Ліцензії

від 17500 грн.
Детальніше Замовити