Київенерго - підключення електроенергії, техумови та інші будівельні документи за допомогою ТУ Експерт

Укр
КОНТАКТИ:
ПОТРІБНА ДОПОМОГА?
Задати питання Калькулятор
ГАРЯЧІ ПРОПОЗИЦІЇ:

  • Ліцензія на будівництво
  • Акт готовності об'єкта до експлуатації
  • Договір на постачання електроенергії

Київенерго

Публічне Акціонерне Товариство Київенерго є найбільшим приватним постачальником електричної і теплової енергії в місті Києві.

Компанія здійснює послуги з підключення нових абонентів до своїх тепло і енергомереж, а також збільшенню потужності для існуючих об'єктів. Контролює правильність обліку і розмежувань точок приєднання до своїх мереж, видає технічні умови на підключення до власних мереж і стежить за їх виконанням.

Укладає договори на постачання електричної та теплової енергії. В останні 5 років впроваджує автоматизовані системи обліку електроенергії ЛУЗОД (Локальне устаткування збору і обробки даних) і АСКОЕ (Автоматизована система комерційного обліку електроенергії).

Перелік документів

Для підключення до мереж Київенерго необхідно пройти ряд процедур, зібрати кілька пакетів документації та отримати кілька погоджень.

До цього переліку входять:

  • технічні умови на стандартне або нестандартне приєднання, для яких заповнюються опитувальні листи;
  • проектна документація для приєднання до мереж, що включає в себе узгодження точок обліку з Київенерго, розрахунок втрат електроенергії в мережах і акт розмежування балансової належності.

Отримання електроенергії та тепла

Основним документом для отримання електроенергії від Київенерго є договір на постачання електроенергії, який включає в себе безпосередньо договір і близько п'ятнадцяти додатків.

Для укладення договору необхідно надати пакет документів, більш ніж переконливий - перелік налічує 27 видів документації, не кажучи вже про те, що деякі з них необхідно окремо отримувати і замовляти в інших інстанціях.

Шлях від заяви на підключення до отримання електроенергії і тепла деколи стає довгим і виснажливим. Ходіння по інстанціях і кабінетах, заповнення актів і протоколів забирає багато часу і сил. Череда погоджень часом стає нестерпним тягарем як для нового абонента, так і для вже існуючого.

Все вищеописане здається нездійсненним завданням, але тільки не для наших фахівців.

ТУ Експерт візьме на себе Ваші турботи по підключенню Вашого об'єкту до енергомереж. Експерти з 12-річним досвідом у сфері дозвільної документації допоможуть Вам вирішити Ваші завдання в комплексі і під ключ.

У сучасному світі час цінується куди більше, ніж 5 або 10 років тому. Ми економимо Ваш час, даємо гарантію результату і надаємо сервісну підтримку на всіх етапах нашої роботи.

Список документів, які оформляються у Київенерго:

ТУ на стандартне приєднання (до 50 кВт) 
ТУ на нестандартне приєднання (понад 50 кВт)  
Договір на поставку електричної енергії
ТУ  на приєднання до теплових мереж КИЇВЕНЕРГО, на реконструкцію систем теплопостачання та теплоспоживання, технічні рішення з проектів теплопостачання (нове будівництво, реконструкція, модернізація)
Договір на теплопостачання
ТУ на збільшенння потужностей  
Проект нового приєднання
Узгодження обліку електроенергії
Проектування мереж зовнішнього електроосвітлення