Проект землевідведення земельної ділянки. Розробка та узгодження за допомогою ТУ Експерт

Укр
КОНТАКТИ:
ПОТРІБНА ДОПОМОГА?
Задати питання Калькулятор
ГАРЯЧІ ПРОПОЗИЦІЇ:

  • Ліцензія на будівництво
  • Акт готовності об'єкта до експлуатації
  • Договір на постачання електроенергії

Землевідведення

проект землевідведення
Термін від 30 днів
Код документа 29
Організація Департамент земельних ресурсів
Вид документа Землевпорядна документація
від 15000 грн.
Замовити
7 ПРИЧИН, ЧОМУ ТУ ЕКСПЕРТ

1.     100% гарантія результату

2.     Економія Вашого часу

3.     Досвід 12 років

4.     Гарантований сервіс

5.     Індивідуальний підхід 

6.     Повна конфіденційність

7.     Безкоштовна консультація

Проект землевідведення починається з дозволу на розробку документації щодо землевідведення і є другим, але не маловажним кроком на шляху до виділення земельної ділянки. Дозвіл видається міською радою. Цей документ, а точніше виписка про рішення міської ради «про надання дозволу на розробку проекту землевідведення щодо відведення земельної ділянки у власність або оренду, або користування для ...» є відправною точкою в оформленні земельних відносин з державою.

проект землевідведенняУ цьому рішенні також зазначається цільове призначення земельної ділянки - це призначення, яке було зазначено в клопотанні про виділення ділянки.

Розробка проекту

Отримавши Дозволи на розробку проекту землевідведення, можна переходити до наступного етапу - безпосередньо розробці проекту. Проект повинен розроблятися організацією, що має відповідну ліцензію. Після розробки проекту настає стадія узгодження проекту з постійно діючою комісією з питань містобудування, архітектури та землекористування.

Після позитивного висновку комісії проект необхідно подати в органи місцевого самоврядування (міська рада) для затвердження. Затвердивши і отримавши відповідне розпорядження, проект необхідно представити в Державний кадастр для реєстрації земельної ділянки.

У результаті державної реєстрації замовник отримує «Витяг з Державного кадастру» із зазначенням адреси, площі, кадастрового номера земельної ділянки. Також у витягу вказуються дані про землевласника.

Реєстрація прав на нерухоме майно

Пройшовши вищезгадані процедури та отримавши «Витяги ...», можна приступати до державної реєстрації прав на нерухоме майно. Подавши документи державному реєстратору по закінченню двотижневого терміну, суб'єкт права отримує «Свідоцтво про державну реєстрацію прав на нерухоме майно (земельна ділянка)», яке в даний момент є аналогом Державного акту на земельну ділянку.

Вищеописана процедура тільки на перший погляд здається простою. Часом ходіння по інстанціях і кабінетах забирає багато часу і сил. І немає гарантії того, що обрана організація виконає проект землеустрою без технічних помилок, а проект не відправлять на доопрацювання, що в підсумку означає нове коло всіх дій. Узгодження і перевірки документації деколи стають нестерпними в низці отримання «потрібних папірців».

Щоб уникнути такого ходіння і заощадити час і ресурси, необхідно залучити до вирішення завдань профільних фахівців в області дозвільної документації.

Доручивши всі земельні питання і паперові справи компанії ТУ Експерт, Ви позбавите себе від спілкування з чиновниками і марної витрати свого дорогоцінного часу - ресурсу, який неможливо відновити. Ми маємо необхідний досвід і надаємо гарантований результат, а також інформаційну підтримку на всіх етапах співпраці.

Всі необхідні для отримання проекту землевідведення документи - за цим посиланням.

Замовити
З цим документом часто шукають

Витяг з Державного земельного кадастру (ДЗК)

Код документа: 52
від 2 дней

Організація: Департамент земельних ресурсів
Вид документа:Землевпорядна документація

Кадастровий номер

Код документа: 28
від 10 дней

Організація: Департамент земельних ресурсів
Вид документа:Землевпорядна документація

Реєстрація земельної ділянки

Код документа: 38
від 3 дней

Організація: Департамент земельних ресурсів
Вид документа:Землевпорядна документація