Київблагоустрій. КП в структурі КМДА - особливості взаємодії | ТУ Експерт

Укр
КОНТАКТИ:
ПОТРІБНА ДОПОМОГА?
Задати питання Калькулятор
ГАРЯЧІ ПРОПОЗИЦІЇ:

  • Ліцензія на будівництво
  • Акт готовності об'єкта до експлуатації
  • Договір на постачання електроенергії

Київблагоустрій

Комунальне Підприємство Київблагоустрій є підприємством в структурі Київської Міської Державної Адміністрації та виконує ряд функцій:

  • контролюючу - перевірка дотримання фізичними та юридичними особами Порядку благоустрою міста Києва;
  • узгоджувальну та дозвільну - видача контрольних карт на тимчасове порушення благоустрою;
  • виконавчу - демонтаж незаконно розміщених об'єктів та рекламних носіїв.

Контрольна карта

Для організацій, які здійснюють будівельні, ремонтні роботи, а також роботи, пов'язані з реконструкцією, установкою рекламних носіїв і прокладкою інженерних мереж у межах міста, Київблагоустрій видає контрольні карти на тимчасове порушення благоустрою.

По суті це дозвіл на тимчасове порушення упорядкованої території (прилеглої або ж по якій повинна пройти інженерна траса). На ділі ж ця територія стає каменем спотикання для будівельних організацій в розрізі узгоджень і отримань дозволу на тимчасове порушення благоустрою.

Для отримання цієї карти необхідно зібрати певний перелік документів. Якщо видів робіт кілька (будівництво та прокладка до об'єкта інженерних мереж), то кількість документації необхідно множити на 2.

Правильно подаємо документи

Мало надати документи, їх необхідно подати на розгляд правильно, і від безпомилково зібраної документації і заповнених заявок залежить отримання дозвільного документа. Крім отримання дозволу (контрольної карти) є ще кілька нюансів по роботі з КП Київблагоустрій, і вони очевидні для фахівців у цій сфері, але не знайомі більшості людей, які не здогадуються про існування підводних каменів у такій, здавалося б, простій справі.

Для вирішення подібних завдань існують фахівці у сфері дозвільної документації.

ТУ Експерт володіє штатом таких фахівців. Компанія надає послуги узгодження та вирішення будь-яких питань, що стосуються дозволів. Наш чималий досвід і знання проблематики заощадить Вам час і призведе до бажаного результату. Ми надаємо гарантований сервіс та інформаційну підтримку на всіх стадіях вирішення завдань.

Документи для оформлення

Контрольна карта