Держенергонагляд - проходження перевірок та отримання акта готовності елекроустановок з ТУ Експерт

Укр
КОНТАКТИ:
ПОТРІБНА ДОПОМОГА?
Задати питання Калькулятор
ГАРЯЧІ ПРОПОЗИЦІЇ:

  • Ліцензія на будівництво
  • Акт готовності об'єкта до експлуатації
  • Договір на постачання електроенергії

Держенергонагляд

Державна інспекція енергонагляду (Держенергонагляд) - організація, що забезпечує надійне функціонування всієї енергетичної системи України. Основний інструмент - контроль споживання електричної і теплової енергії та перевірка технічного та експлуатаційного стану установок і обладнання.

Держенергонагляд підпорядковується Міністерству енергетики та вугільної промисловості.

До складу енергонагляду входять регіональні інспекції та інспекція в місті Києві.

Контактні дані

Адреса: м Київ, Подільський район, вулиця Кирилівська (бувша Фрунзе), 62 б

Телефон: +38 (044) 462-54-77, +38 (044) 594-78-56

Функції інспекції

Інспекція Держенергонагляду здійснюється такі функції як:

 

Енергонагляд має право заходити в квартиру для проведення перевірок показання лічильника після пред'явлення співробітниками службових посвідчень.

Перевірка Держенергонагляду на підприємствах

Прихід інспектора на підприємство пов'язаний з безпосереднім обстеженням об'єкта на відповідність нормам і вимогам експлуатації установок. Енергонагляд має право проводити перевірку:

  • електричних, теплових і енергетичних установок і мереж;
  • дотримання режимів споживання енергії суб'єктами;
  • технічної документації.

 

Інспекція проводить перевірки нового обладнання або установок після реконструкції 1 категорії надійності електропостачання (напругою до 1000) і високих потужностей (напругою 1000 В і вище). В результаті перевірки видається Акт готовності електроустановок до подачі напруги.

Акт готовності електроустановок до подачі напруги

Даний акт є обов'язковою вимогою Київенерго при нестандартному підключенні та укладанні договору на постачання електроенергії. Великі об'єкти будівництва, які не пройшли перевірку і не мають акту, не можуть бути підключені до електричної мережі, а отже і експлуатуватися.

Процедура перевірки та отримання акту готовності електроустановок до подачі напруги досить складна і вимагає збору цілого пакет документів, який буде підтверджувати технічну справність обладнання і готовність до експлуатації, крім того необхідно подати документацію про персонал, який несе відповідальність за експлуатацію та обслуговування обладнання, навчений і має відповідну групу допуску. Якщо обслуговуванням установок займається, стороння організація, необхідно надати договір з цією організацією та її ліцензію, яка дає право виконувати даний вид робіт.

Послуги ТУ Експерт з підготовки документів для інспекції

ТУ Експерт надає юридичні послуги з питань дозвільної документації. Наш 12-річний досвід роботи в даній сфері підтверджує наші знання та вміння. Звернувшись до наших експертів, Ви отримаєте безкоштовні консультації, супровід на всіх етапах співробітництва та результат у вигляді ефективної співпраці з Енергонаглядом в Києві. Ми допоможемо в оформленні та узгодженні договорів, технічних умов або актів обстеження установок. Телефонуйте!

Замовити акт обстеження відповідності електричних установок правилам експлуатації.