Держгірпромнагляд України. Сайт юридичної компанії ТУ Експерт в Києві

Укр
КОНТАКТИ:
ПОТРІБНА ДОПОМОГА?
Задати питання Калькулятор
ГАРЯЧІ ПРОПОЗИЦІЇ:

  • Ліцензія на будівництво
  • Акт готовності об'єкта до експлуатації
  • Договір на постачання електроенергії

Держгірпромнагляд - реформовано, функції передано до Держпраця

Держгірпромнагляд реформовано, функції передано до "Держпраця"

Територіальне управління Державної служби гірничого нагляду та промислової безпеки України в Київській обл. та м.Києві (Держгірпромнагляд) - державна структура, є основним контролюючим органом, у Києві та області, у сфері охорони праці на підприємствах.

Основними функціями служби є:

  • управління охороною праці в галузях на державному рівні;
  • розробка програм щодо поліпшення рівня безпеки праці в галузях, а також їх виконання;
  • розроблка всіляких нормативно-правових актів у сфері охорони праці;
  • видача дозволів на початок виконання робіт підвищеної небезпеки та експлуатації (застосування) машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки.

 

У будівельній галузі, крім контролю безпечного виконання робіт на будівельних майданчиках, ця служба відповідає також за узгодження проектної документації.

Необхідні пакети документів

Для отримання дозволів, погоджень, необхідно зібрати певний пакет документації, який підтверджує можливості суб'єкта на виконання тих чи інших робіт, або можливість і матеріальну базу для експлуатації машин, механізмів та обладнання, яке суб'єкт має на підприємстві.

Для кожного виду дозволу потрібен свій пакет документів, який розглядатиметься територіальним органом, як на предмет достовірності, так і на предмет дотримання вимог охорони праці та промислової безпеки.

Зіткнувшись c цим завданням, Ви усвідомлюєте всю складність спілкування з цією організацією. Адже будь-який дозвіл або погодження, тягне за собою великий пакет документів, який Вам необхідно зібрати. Причому багато документи необхідно брати взагалі в інших організаціях, де також необхідно збирати не малі пакети документів і витрачати багато часу і коштів.

Якщо у Вас виникли питання щодо оформлення того чи іншого документа, Ви в праві звернеться за консультацією в службу Держгірпромнагляд, за тел. 044-481-50-00, або за адресою 04060, м Київ, вул. Вавілових, 10.

ТУ Експерт допоможе в оформленні документів

Щоб уникнути марної трати часу, коштів і сил, для отримання потрібних дозвільних документів необхідно залучити експертів у цій галузі.

Тому ТУ Експерт, пропонує Вам свої професійні послуги, грунтуючись на своєму багатому досвіді з оформлення всієї документації, пов'язаної з Держгірпромнагляд.

Ви отримаєте:

  • якісну безкоштовну консультацію по питанням, що Вас цікавлять;
  • 100% гарантію результату у встановлений термін;
  • економію свого часу і коштів.

 

Документи, які допоможе оформити ТУ Експерт:

Дозвіл на виконання робіт підвищенної небезпеки

Дозвіл на експлуатацію машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки

Декларація відповідності матеріально-технічної бази вимогам законодавства з охорони праці