Київреклама. Дозвільні документи - допомога в отриманні від ТУ Експерт

Укр
КОНТАКТИ:
ПОТРІБНА ДОПОМОГА?
Задати питання Калькулятор
ГАРЯЧІ ПРОПОЗИЦІЇ:

  • Ліцензія на будівництво
  • Акт готовності об'єкта до експлуатації
  • Договір на постачання електроенергії

Київреклама

Комунальне підприємство «Київреклама» - державна структура виконавчого органу Київської міської ради, підпорядковується Департаменту містобудування та архітектури.

Ця організація створена для:

  • інспектування зовнішньої реклами на відповідність законних вимог і технічних стандартів (обстеження та облік об'єктів зовнішньої реклами, реклами на транспорті);
  • реалізації контролюючих функцій (видача та погодження дозволів на розміщення зовнішньої реклами та вивісок, укладення договорів з розповсюджувачами зовнішньої реклами на право розміщення реклами, збір та перерахунок до бюджету міста Києва коштів на розміщення реклами, організація та демонтаж незаконно розміщених рекламних конструкцій).

Питання, які Вас цікавлять, можна поставити, зателефонувавши в довідкову КП «Київреклама»: 044-481-47-21.

 

Нюанси роботи

Київреклама - організація дозвільного характеру. При необхідності розміщення на вулицях міста зовнішньої реклами саме вона видає (або не видає) відповідний дозвіл.

Процес отримання дозволу на зовнішню рекламу складний і трудомісткий, який потребує від Вас підготувати значний пакет вірно оформлених документів, включаючи ескізні матеріали для Вашої рекламної конструкції. Навіть подані Вами вірно оформлені документи не гарантують позитивного результату, оскільки на нього можуть вплинути різні чинники.

Тому ТУ Експерт пропонує Вам свої професійні послуги, грунтуючись на своєму багатому досвіді з оформлення всієї документації, пов'язаної з КП «Київреклама».

Ви отримаєте:

  • якісну безкоштовну консультацію з питань, які Вас цікавлять;
  • 100% гарантію результату у встановлений термін;
  • економію свого часу і коштів.

 

Документи для оформлення в Київрекламі

Дозвіл на рекламу

Паспорт інформаційної вивіски