Відкриття центру комунального сервісу у Святошинському районі - новина ТУ Експерт

Укр
КОНТАКТИ:
ПОТРІБНА ДОПОМОГА?
Задати питання Калькулятор
ГАРЯЧІ ПРОПОЗИЦІЇ:

  • Ліцензія на будівництво
  • Акт готовності об'єкта до експлуатації
  • Договір на постачання електроенергії

Святошинський район, м. Київ: Центр комунального сервісу

Останнє оновлення: 28.03.2020

центр комунального сервісу київ святошинський район

У Святошинському районі міста Києва відкрили першу адміністративну установу, що надає інформаційну підтримку жителям столиці з питань ЖКГ (житлово-комунальних господарства) - "Центр комунального сервісу".

Центр здійснює роботу за допомогою системи електронних черг, що дозволяє оптимізувати роботу, надати якісне обслуговування і уникнути черг. Для зручності відвідувачів на території організації є відділення банку, термінали самообслуговування і банкомати.

В адміністративному центрі працюють не тільки консультанти, а й фахівці з питань пільг, фахівці з питань субсидій, фахівці з питань міграційного законодавства і юристи. Жителі столиці, звернувшись до адміністратора, можуть отримати консультації з питань водопостачання, теплопостачання та газопостачання.

Види послуг

Центр надає понад 40 видів послуг. У єдиному центрі абоненти зможуть:

  • отримати консультації по всіх видах комунальних послуг;
  • дізнатися інформацію по платежах, нарахуваннях, заборгованостях;
  • отримати консультацію щодо оформлення квитанцій;
  • отримати довідку у співробітника паспортного столу;
  • дізнатися процедуру оформлення договорів з виконавцями послуг;
  • дізнатися про проведення перерахунку за неякісно надані послуги;

Киянам тепер не потрібно відвідувати велику кількість державних організацій, звертатися до співробітників ЖЕКів для того щоб отримати відповіді на свої питання, пов'язані з оплатою квартплати, заборгованостями за надання послуг з утримання будинків та прибудинкових територій. Відтепер дізнатися все про "комуналку" можна в єдиному центрі, який надає консультаційну, інформаційну та правову допомогу жителям столиці.

Адреса комунального сервісу

Центр знаходиться за адресою Бульвар Вернадського 63 а. Дістатися до установи можна кількома способами від м. Академмістечко, від м. Житомирська або від м. Святошин.

Контактний телефон (044) 247-40-40.

Інформаційний центр працює без вихідних і перерв. Графік роботи установи будні дні (понеділок-п'ятниця) з 8.00 до 21.00, у вихідні (субота-неділя) з 9.00 до 17.00.

Сайт cks.kiev.ua комунального центру буде доступний з 23 жовтня.

Нагадаємо проект створення "Центру комунального сервісу" був затверджений у травні 2015 року. Мета об'єднання 64 районних ЖЕКів в єдиний комунальний концерн - централізація функцій інвестиційної, фінансової та зовнішньоекономічної діяльності.

Раніше ТУ Експерт писав про нові терміни реєстрації нерухомого майна і вартість послуг.