Kyiv Smart City Forum в 2017 - ТУ Эксперт

Укр
КОНТАКТИ:
ПОТРІБНА ДОПОМОГА?
Задати питання Калькулятор
ГАРЯЧІ ПРОПОЗИЦІЇ:

  • Ліцензія на будівництво
  • Акт готовності об'єкта до експлуатації
  • Договір на постачання електроенергії

Відкрився Kyiv Smart City Forum-2017

Останнє оновлення: 14.11.2017

Kyiv Smart City Forum 2017«Ми запроваджуємо технології, які зроблять столицю технологічною та комфортною», – сказав Віталій Кличко, відкриваючи форум 3 листопада.

За його словами, вже сьогодні Київ готовий поділитися з іншими містами досвідом запровадження «розумних» інновацій і розповісти, як завдяки ним життя в місті стає більш комфортним та безпечним, і як це впливає на прозорість процесів міського керування.

Київ – перше місто України, яке комплексно запроваджує smart-технології та будує цифрову інфраструктуру.

Зокрема, «Відкритий бюджет» дає змогу стежити в онлайн-режимі за прибутками і витратами бюджету столиці. Система електронних закупівель дає змогу економити – столичний бюджет заощадив завдяки їй близько 2 мільярдів гривень. А систему електронних петицій до міської ради мер назвав найефективнішим інструментом народної демократії.  

Kyiv Smart City – це не лише контроль, це ще й сучасні сервіси для інформування, відеоспостереження на вулицях, безконтактної оплати послуг, дистанційного запису до лікарів тощо.  

Київський форум став майданчиком для зустрічі всіх учасників ідеології «цифрових міст», він сприяє розвитку інноваційної інфраструктури та цифрових проектів.  Результатами  мають стати повна E-демократія, енергоефективність міста, підвищення культури та поліпшення економічних показників, зростання безпеки, комфорт транспортної інфраструктури і роботи соціальних служб. Низка дискусій на Kyiv Smart City Forum 2017 була присвячена цим та супутнім питанням.

«Міста мають працювати для людей, і Київ – перше місто, що успішно прокладає дорогу до позитивних змін!» – сказав Віталій Кличко на відкритті форуму, який зібрав близько тисячі учасників.

Раніше ТУ Експерт писав, що в Україні стане простіше будувати.