Пластикові відходи планують використовувати в будівництві - ТУ Експерт

Укр
КОНТАКТИ:
ПОТРІБНА ДОПОМОГА?
Задати питання Калькулятор
ГАРЯЧІ ПРОПОЗИЦІЇ:

  • Ліцензія на будівництво
  • Акт готовності об'єкта до експлуатації
  • Договір на постачання електроенергії

Пластикове будівництво

Останнє оновлення: 10.04.2017

пластиковое строительствоЗабруднення навколишнього середовища стає все більш актуальною проблемою для населення Землі, так за даними Всесвітнього економічного форуму до 2050 року у водоймах Землі (морях та океанах) буде плавати більше пластика, ніж риб.

Для вирішення цієї проблеми натхненний дослідженнями Пітера Льюїса (інженера з Нової Зеландії), який заклав базу для використання відходів з пластика в будівництві, як матеріалу, Грегорі Гоморі створив пресований будівельний блок з пластикових відходів.

На виході з пресувальної машини виходить блок за розмірами бетоніту. Блок назвали RePlast - що обумовлено переробкою і вторинним використанням пластику.

Проект ByFusion існує як пілотний, який  стартував в Нью-Йорку і Лос-Анджелесі, творці недавно створених блоків думають над іншими сферами їх застосування, таких як в будівництво (розробляється концепція модульного будівництва), так інші галузі.

Застосування відходів в нових сферах набирає обертів в глобальних масштабах, RePlast сподіваємося не останній інноваційний матеріал в цьому напрямку.

Раніше ТУ Експерт писав про розумну цеглу.