Проект з водопостачання та водовідведення

Укр
КОНТАКТИ:
ПОТРІБНА ДОПОМОГА?
Задати питання Калькулятор
ГАРЯЧІ ПРОПОЗИЦІЇ:

  • Ліцензія на будівництво
  • Акт готовності об'єкта до експлуатації
  • Договір на постачання електроенергії

Проект з водопостачання та водовідведення

Термін від 60 днів
Код документа 85
Організація Київводоканал
Вид документа Проекти
від 8000 грн.
Замовити
7 ПРИЧИН, ЧОМУ ТУ ЕКСПЕРТ

1.     100% гарантія результату

2.     Економія Вашого часу

3.     Досвід 12 років

4.     Гарантований сервіс

5.     Індивідуальний підхід 

6.     Повна конфіденційність

7.     Безкоштовна консультація

підготовка та узгодження проектуПідготовка проектної документації починається тоді, коли технічні умови на водопостачання і водовідведення знаходяться на руках у замовника. Технічні умови, видані "Київводоканалом" ляжуть в основу проекту водопровідних і каналізаційних мереж майбутнього або вже існуючого об'єкту.

Отримавши ТУ,  починається стадія проектування, яка повинна виконуватися організацією або особою, що має відповідну ліцензію і кваліфікаційний сертифікат. Щоб процес проектування пройшов швидко і якісно, необхідно свідомо підійти до питання підбіра організації, яка буде його виконувати. Замовнику бажено перевірить наявність ліцензії, що дозволяє здійснювати проектні роботи в цьому напрямку і запросити інформацію про вже реалізовані проекти, а також рекомендацію колишніх клієнтів.

Технічні умови отримані, проектна організація вибрана, або вона вже була у Вашому розпорядженні - рухаємося далі. Наступним етапом йдуть безпосередньо проектні роботи, комунікація з проектувальниками і фахівцями "Київводоканалу".

Для проектувальника необхідно знати місця, де знаходитимуться санітарні технічні прилади і санітарні вузли у будівлі, передбачувані місця для прокладення труб водопостачання, точки введення водопроводу з вказівкою технічних характеристик, і це далеко не уся інформація потрібная для точного і повноцінного проектування.

Проектування виконується згідно СНіПам і ДБН. Проект повинен враховувати якомога більше чинників і містити наступні розрахунки: гідравлічний розрахунок, поэтажные плани з прив'язкою санітарно-технічних приладів, трубопроводів, траси водопостачання, аксонометрична схема системи водопостачання, схеми підключення колекторного вузла і це ще не усе…

Так само можуть бути і інші складові проекту, про які обізнані проектувальники.

Готовий проект (чи розділ ВК масштабнішого проекту, ніж одноповерхова, окрема будівля) вимагає узгодження з організацією балансоутримувачем міських мереж води і каналізації, куди за проектом буде підключений об'єкт. У даному випадку це "Київводоканал".

Проект подається в "Київводоканал", де він як правило розглядається на технічній раді, після чого повертається замовникові або погоджений, або з зауваженями, які необхідно усунути.

Після усунення зауважень необхідно повторно подати проект на узгодження. Без узгодження фахівцями водоканалу, буде важко, майже неможливо, реалізувати підключення до водопровідних і каналізаційних мереж у разі нового будівництва. А у разі існуючого об'єкту, без узгодження проекту справа може прийняти не бажаний оборот і привести до штрафних санкцій і відключення абонента від мереж.

Проектування водопостачання і каналізації може перетвориться з буденного завдання в бюрократичну фортецю з узгодженнями та листами. Фахівці компанії ТУ Експерт візьмуть на себе турботи про вирішення Ваших питань і завдань, пов'язаних з підготовкою і узгодженням проектної документації по водопостачанню і водовідведенню. Наші працівники заощадять Ваш час і нададуть інформаційну підтримку на всіх стадіях роботи.

Замовити