Переоформлення будівельної ліцензії (продовження) за допомогою ТУ Експерт

Укр
КОНТАКТИ:
ПОТРІБНА ДОПОМОГА?
Задати питання Калькулятор
ГАРЯЧІ ПРОПОЗИЦІЇ:

 • Ліцензія на будівництво
 • Акт готовності об'єкта до експлуатації
 • Договір на постачання електроенергії

Як продовжити ліцензію на будівництво

Останнє оновлення: 26.12.2018

як продовжити будівельну ліцензію

У законодавчій системі України під поняттям продовження строку дії будівельної ліцензії розуміють оформлення нової ліцензії, після того, як термін дії документа підходить до завершення, через три роки з моменту видачі. Термін дії цієї та всіх наступних ліцензій - безстроково. Процедура продовження проходить в порядку, ідентичному до первісної видачі.

Після закінчення терміну дії документа ліцензії, переоформляти його не потрібно тільки в тому випадку, якщо ваша будівельна компанія більше не планує зводити будівлі і об'єкти, які відносяться до 4 і 5 категорії складності.

Документи на продовження строку дії будівельної ліцензії

Основна складність в процедурі продовження будівельної ліцензії - це правильність і безпомилковість в заповненні всіх необхідних документів. Найчастіша причина відмов у видачі цього дозвільного документа, як раз, полягає у невідповідностях в заповненні комплекту документів, що подаються:

 • заява на отримання ліцензії;
 • перелік робіт, які будуть виконуватися;
 • інформація про виробничо-технічну базу, працівників, технологію виробництва, інформаційно-правове і нормативно-технічне забезпечення, про виконані монтажно-будівельних роботах і ін. дані;
 • копія довідки з ЄДРПОУ.

 

Щоб виключити можливість відмови у видачі ліцензії через неправильність чи недотримання вимог заповнення заяв, відомостей і додадтків, наша порада - звернутися до фахівців, які не перший рік працюють над питаннями ліцензування всіх видів будівельних робіт. ТУ Експерт знає всі нюанси роботи з державними інстанціями, працює по налагодженим законним схемами співробітництва, і може гарантувати стовідсоткову правильність і грамотність заповнення та подання пакету документів. Це вірний спосіб убезпечити себе від виникнення непередбачених складнощів.

Що враховується при формуванні вартості оформлення будівельної ліцензії

У разі самостійного оформлення оплачується тільки держмито.

При зверненні до спеціалізованих компаній, ціна оформлення ліцензії варіюється в залежності від складності та кількості виконуваних робіт і класу наслідків СС2 або СС3. Підсумкова сума може змінюватися в разі вибору безготівкового варіанту розрахунку, коливань курсу валют і ряду інших причин. Варто очікувати, що в разі наявності будівельно-монтажних робіт класу наслідків СС3, вартість оформлення може збільшитися мінімум на 50%.

Де оформити продовження будівельної ліцензії

Хто видає будівельну ліцензію.

продовження ліцензії на будівництвоВсіма аспектами ліцензування діяльності, пов'язаної зі створенням об'єктів архітектури, в тому числі питанням продовження і переоформлення, займається Держархбудінспекція України (ДАБІ). Ліцензійна комісія засідає 2 рази на місяць, і має у своєму розпорядженні 10 днів на розгляд документів, з моменту подачі, після чого дає свій висновок про можливість винесення позитивного рішення.

Частим результатом самостійного звернення до цього державного органу, є повернення документів на доопрацювання через відсутність або неповноту заповнення необхідної інформації заявником.

Щоб уникнути подібних ситуацій, більшість власників бізнесу звертаються до юридичних, консалтингових компаній, які спеціалізуються на роботі з ДАБІ.

Звернувшись за допомогою до ТУ Експерт, ви отримуєте:

 • 100% гарантію отримання необхідного документа;
 • якісну, а головне корисну консультацію фахівців в сфері будівельного ліцензування;
 • представлення ваших інтересів у всіх інстанціях від практикуючих юристів;
 • сприяння у вирішенні питання з недостатньою кількістю документів, співробітників або необхідної техніки.

Внесення змін до ліцензії

Протягом всього терміну дії ліцензійного документа, суб'єкт господарської діяльності має можливість вносити в нього зміни. Ця можливість стане в нагоді в разі необхідності доповнення видів виконуваних робіт, зміни адреси або назви підприємства. Щоб внести зміни, до контролюючого органу подається відповідно оформлена заява, довідка з ЄДРПОУ та діюча ліцензія.

Анулювання та призупинення дії ліцензії

Анулювати ліцензію можуть в разі: бажання, підкріпленого заявою, суб'єкта госпдіяльності; скасування реєстрації фірми; виявлення в ході перевірок порушень ліцензійних умов; відмови від проведення перевірки ліцензійним органом; встановлення факту передачі ліцензії іншій фірмі та  ряду інших причин.

Призупинення дії можливо в разі: аварії на будівництві, невиконанні ліцензійних умов, неправильне оформлення та ведення документації тощо.

Будьте гранично уважні при здійсненні будівельної діяльності. Адже якщо ваш ліцензійний документ анулюють - отримати новий буде можливо тільки через рік, після рішення про припинення дії попереднього.

Отримання та продовження ліцензії на будівництво з ТУ Експерт

Крім 12 років практичного досвіду в наданні консалтингових послуг і бездоганної репутації, ТУ Експерт має одне золоте правило в роботі - ми завжди знаходимося на стороні нашого клієнта і спрямовуємо всі наші зусилля на забезпечення 100% виконання всіх покладених на нас зобов'язань.

Звернувшись до ТУ Експерт з необхідністю ліцензувати свою діяльність, ви отримуєте можливість оформлення будівельної ліцензії «під ключ».

У комплекс наших послуг входить:

 • консультування на всіх етапах процедури отримання або продовження ліцензії;
 • бездоганне оформлення необхідного пакету документів;
 • формування необхідної кількості адміністративно-виробничих приміщень, техніки, складу працівників, систем охорони праці та контролю якості;
 • подача документів в строк;
 • плата всіх мит і обов'язкових платежів;
 • представлення інтересів замовника в державних інстанціях;
 • отримання ліцензії в необхідній кількості примірників (у разі наявності декількох структурних підрозділів).

 

Термін виконання замовлення від 21 дня.

Пам'ятайте, що своєчасне оформлення документації для легалізації вашого будівництва - це величезний і важливий показник надійності і стабільності вашої компанії. Завдяки цьому зростає довіра до організації у ваших партнерів і клієнтів. А одним з головних переваг наявності будівельної ліцензії - це можливість брати участь, а головне вигравати спеціалізовані тендери.