Дозвіл на проведення робіт на пам'ятках культурної спадщини за допомогою ТУ Експерт

Укр
КОНТАКТИ:
ПОТРІБНА ДОПОМОГА?
Задати питання Калькулятор
ГАРЯЧІ ПРОПОЗИЦІЇ:

  • Ліцензія на будівництво
  • Акт готовності об'єкта до експлуатації
  • Договір на постачання електроенергії

Дозвіл на проведення робіт на пам'ятках місцевого значення

Термін від 14 днів
Код документа 79
Організація Управління охорони культурної спадщини
Вид документа Дозволи
від 2500 грн.
Замовити
7 ПРИЧИН, ЧОМУ ТУ ЕКСПЕРТ

1.     100% гарантія результату

2.     Економія Вашого часу

3.     Досвід 12 років

4.     Гарантований сервіс

5.     Індивідуальний підхід 

6.     Повна конфіденційність

7.     Безкоштовна консультація

В Україні багато населених пунктів багаті архітектурними об'єктами, які носять горду назву пам'ятки архітектури. Споруди вважаються пам'ятками культурної спадщини, тільки в тому випадку якщо інформація про них міститься в Державному реєстрі нерухомих пам'яток архітектури. Існують пам'ятки національного та місцевого значення. Проведення робіт на пам'ятках або виконання дій по перенесенню, перебудові або реставрації архітектурних будівель може здійснюватися тільки при отриманні необхідного дозволу на організацію такого роду робіт.

Отримати дозвіл

Процедура отримання дозволу на проведення робіт на об'єктах, що мають соціальне значення (будівель, в яких проживають суб'єкти господарської діяльності), складається з декількох кроків:

  • дослідження пам'ятника;
  • розробка проекту архітектурних робіт;
  • узгодження проектної документації у відповідних інспекціях;
  • отримання дозволу на проведення робіт на об'єктах соціального значення.

Дозвільний документ видає організація, яка здійснює контроль і охорону об'єктів культурної спадщини - Головне управління охорони культурної спадщини. Працівники управління надають висновки щодо раціональності виконання робіт на пам'ятках після перевірки отриманої проектної документації. На підставі вхідної документації та наданих висновків замовнику передається дозвіл.

Документи, видані управлінням охорони культурної спадщини, діють на всій території України, а їх приписи є обов'язковими для виконання всіма суб'єктами господарської діяльності (юридичними та фізичними особами).

Якщо потрібно одержати паспорт вивіски, то для цього необхідно звернутися в Київрекламу.

Розпочати проведення робіт з експертом

Дозвіл на проведення робіт видає Управління охорони культурної спадщини. Отримання дозвільного документа включає здійснення ряду дій: зібрати пакет документів, отримати консультації у працівників управління, відстояти в чергах і витратити багато часу і сил.

Компанія ТУ Експерт допоможе Вам уникнути зайвого клопоту в оформленні юридичної документації на будівництво. Експерти компанії нададуть кваліфіковану допомогу, безкоштовні консультації та супровід на всіх етапах співробітництва. Звернувшись в нашу компанію, Ви отримаєте потрібний дозвіл в строк!

Замовити послугу Ви можете зручним для Вас способом - скориставшись онлайн замовленням, електронною поштою ([email protected]) або за телефоном ((097) 215 9394, (099) 616 7 557, (073) 464 7887).

Замовити
З цим документом часто шукають

Паспорт інформаційної вивіски

Код документа: 56
від 60 дней

Організація:Київреклама
Вид документа:Паспорти

від 11000 грн.
Детальніше Замовити