Скільки коштує будівельна ліцензія в Україні. Ціна ліцензії на будівництво від ТУ Експерт

Укр
КОНТАКТИ:
ПОТРІБНА ДОПОМОГА?
Задати питання Калькулятор
ГАРЯЧІ ПРОПОЗИЦІЇ:

 • Ліцензія на будівництво
 • Акт готовності об'єкта до експлуатації
 • Договір на постачання електроенергії

Вартість ліцензії на будівництво

Останнє оновлення: 26.12.2018

будівельна ліцензія ціна київ

При зведенні будь-якого архітектурного об'єкта, учасниками будівельного процесу (інвестором, архітектором, проектантом, підрядником) повинні бути дотримані всі норми і правила з будівництва, охорони праці, промислової безпеки. Ці критерії, у підсумку, будуть гарантом якості та безпеки споруди. Для того щоб забезпечити безпечні умови, потрібно довірити проведення робіт кваліфікованим працівникам і задіяти обладнання, що відповідає вимогам.

До кожної будівельної організації пред'являють жорсткі умови і вимоги - організаційні, кваліфікаційні, технологічні та інші.

Виконання будівельних робіт пов'язаних з об'єктами 4-5 категорії складності та/або класів наслідків СС2 та СС3, вимагає наявності будівельної ліцензії - офіційного документа, що надає право виконувати будівельно-монтажні роботи, монтаж інженерних мереж і т.д. на таких об'єктах. Видає документ ДАБІ при дотриманні наступних вимог:

 • наявність фахівців з профільною освітою;
 • наявність нормативно - правової документації;
 • наявність ліцензованого комп'ютерного забезпечення та ін.

 

Оформити будівельну ліцензію суб'єкт може самостійно або звернувшись до сторонньої організації.У разі самостійного оформлення вартість ліцензії становить оплата послуг нотаріуса і бланка документа, яка складає 1921 грн. На сайті інспекції вказані реквізити для оплати бланка ліцензії. Після оплати квитанцію з печаткою банку, а також призначенням платежу, потрібно віддавати в ліцензійний відділ інспекції.

Скільки коштує будівельна ліцензія в Україні

При аналізі цінової політики компаній, які займаються ліцензуванням, було виявлено дуже значне коливання цін від 2000 гривень до 40000.

Розцінки в Україні

Місто

Терміни

Ціна

Київ і область

14-22 днів

1 800 - 15 000 гривень

Чернігів

14-22 днів

2 000 - 10 000 гривень

Миколаїв

10-15 днів

8 000 гривень

Вінниця

10-15 днів

8 000 - 15 000 гривень

Львів

14-22 днів

8 000 - 16 000 гривень

Дніпропетровськ

14-22 днів

3 000 - 16 000 гривень

Одеса

14-22 днів

8 000 - 16 000 гривень

Більш детальне дослідження цін на ліцензію в Україні показало, що багато компаній заявляють неточні вартості. Вони вказують або некоректні ціни, або початкові ціни, які не включають в себе витрати, на які істотно впливають курс валют, економічний стан, а також готовність підприємства до початку робіт (наявність фахівців, обладнання та ін.)


Порада

При оформленні ліцензії Ви маєте повне право запросити інформацію в різних організаціях, порівняти ціни і прийняти рішення до кого звернутися. До вибору компанії варто поставитися з особливою увагою - необхідно дізнатися відгуки про компанію, ознайомитися з інформацією на сайті, а також отримати консультацію з питання оформлення документа на будівництво.


Фактори впливу на ціну

Ціна будівельної ліцензії залежить від кількості видів діяльності та категорії їх складності. Існує 5 категорій складності і 3 класу наслідків. Ліцензуванню підлягають класи наслідків СС2 і СС3. Перелік всіх будівельних робіт вказаний у кодифікаторі.

Вартість ліцензії формується з:

 • послуг компанії;
 • консультаційного супроводу;
 • варіантів оплати (у деяких випадках при готівковому розрахунку вартість послуги зменшується на 5%);
 • ціни бланка ліцензії;
 • кількості видів діяльності;
 • рівня відповідальності;
 • терміновість надання послуги

При оформленні ліцензії на об'єкти, клас яких СС3, ціна документа збільшується на 50-70%.

Спрощений варіант отримання ліцензії

Спростити процедуру оформлення ліцензії, скоротити терміни, але при цьому, заплативши в рази більше можна - для цього достатньо придбати готову компанію з уже наявною ліцензією. Щоб купити будівельну компанію з ліцензією необхідно викупити контрольний пакет акцій підприємства. При проведенні такого роду угоди новий власник стає володарем не тільки підприємства, а й ліцензії.

Вартість фірми з ліцензією становить порядку 50 000 грн для класу СС2, 65 000 грн для класу СС3.

Будівельна ліцензія - запорука законного будівництва

Будь-яка діяльність в Україні підлягає ліцензуванню, будівельна сфера не є винятком. Існує кілька способів отримання будівельної ліцензії - самостійно, за допомогою сторонньої організації, при покупці вже готової організації, який спосіб ви не виберете, пам'ятайте, що ліцензія це важлива складова для отримання дозволу на будівництво та подальшого введення об'єкта в експлуатацію. Якщо роботи почалися без оформлення дозвільного документа, ДАБІ має повне право не видати дозвіл на будівництво і оштрафувати суб'єкт будівництва на суму вартості ліцензії.

Прозора процедура оформлення ліцензії з ТУ Експерт

ТУ Експерт володіє вагомим багажем знань в питаннях оформлення будівельної ліцензії, 12 річний досвід роботи в даній сфері говорить про нас як про професіоналів у своїй справі. Ми знаємо підводні камені процесу, етапи отримання, необхідні документи і час роботи інспекції. Звернувшись до нас, Ви заощадите час, отримаєте дозвільний документ у чітко встановлені терміни, а також буде знати вартість послуги з перших хвилин нашої співпраці. Експерти компанії нададуть професійні консультації, які входять у вартість послуги і не впливають на ціну ліцензії. Замовте послугу прямо зараз - скористайтеся можливістю онлайн замовлення.