Оформити технічні умови на прокладання телекомунікаційних мереж за допомогою ТУ Експерт

Укр
КОНТАКТИ:
ПОТРІБНА ДОПОМОГА?
Задати питання Калькулятор
ГАРЯЧІ ПРОПОЗИЦІЇ:

  • Ліцензія на будівництво
  • Акт готовності об'єкта до експлуатації
  • Договір на постачання електроенергії

Технічні умови на прокладання телекомунікаційних мереж

Термін від 14 днів
Код документа 57
Організація Київжитлоспецексплуатація
Вид документа Технічні умови
від 4500 грн.
Замовити
7 ПРИЧИН, ЧОМУ ТУ ЕКСПЕРТ

1.     100% гарантія результату

2.     Економія Вашого часу

3.     Досвід 12 років

4.     Гарантований сервіс

5.     Індивідуальний підхід 

6.     Повна конфіденційність

7.     Безкоштовна консультація

Телекомунікаційна мережа - мережа, що робить приватне й ділове життя людей комфортнішим і цікавішим за допомогою надання можливості отримання необхідної інформації.

Будівництво телекомунікаційних мереж є складним і довгим процесом, і також як і будівництво споруд, підлягає ліцензуванню.

Оператори зв'язку повинні отримати всю необхідну дозвільну документацію на проектування, будівництво, монтаж і введення в експлуатацію мережі.

Проектна документація на будівництво телекоммереж розробляється згідно вихідних даних на проектування з дотриманням відповідних стандартів, норм і правил. При веденні робіт з прокладання мережі потрібно дотримуватися пожежних норм, використовувати негорючі матеріали і маркувати лінії і обладнання.

Проектування мереж зв'язку здійснюється після отримання технічних умов. Техумови є основою проектування мереж, без них неможливо буде погодити проект і здійснити задуману ідею. Умови необхідно отримувати також замовникам будівництва житлових, промислових, громадських та інших будівель, з огляду на те, що всі ці об'єкти будуть підключені до підземним телекомунікаційних мереж.

Отримання технічних умов

Отримання технічних умов на прокладання телекомунікаційних мереж є непростим завданням, для вирішення його потрібно правильно заповнити заяву, зібрати необхідний пакет документів і передати документацію в Київжитлоспецексплуатацію, яка контролює будівництво мереж зв'язку в Києві.

Заявник направляє заяву та пакет документів на отримання ТУ у відповідну організацію. Після вивчення наданих документів організація надає заявнику рахунок на оплату послуг з розробки ТУ.

Далі здійснюється обстеження об'єкту і за результатами видається акт обстеження. На підставі акта готуються технічні умови прокладки мереж Відділом моніторингу та контролю будівництва та експлуатації телекомунікаційних мереж

Створення мережі з ТУ Експерт

ТУ Експерт допоможе Вам отримати технічні умови на будівництво телекомунікаційної мережі. Наш досвід роботи, знання специфіки ринку і бажання вирішити кожне поставлене перед нами завдання є запорукою успіху, якісного і швидкого виконання роботи. Надання консультації входить у вартість послуги. Замовити послугу Ви можете онлайн.

Замовити