Технічні умови на будівництво придорожніх об'єктів від ДАІ за допомогою ТУ Експерт

Укр
КОНТАКТИ:
ПОТРІБНА ДОПОМОГА?
Задати питання Калькулятор
ГАРЯЧІ ПРОПОЗИЦІЇ:

 • Ліцензія на будівництво
 • Акт готовності об'єкта до експлуатації
 • Договір на постачання електроенергії

Технічні умови на будівництво (реконструкцію) будинків, рекламних носіїв або об'єктів дорожнього сервісу

Термін від 14 днів
Код документа 63
Організація Управління ГУ МВС України
Вид документа Технічні умови
від 4500 грн.
Замовити
7 ПРИЧИН, ЧОМУ ТУ ЕКСПЕРТ

1.     100% гарантія результату

2.     Економія Вашого часу

3.     Досвід 12 років

4.     Гарантований сервіс

5.     Індивідуальний підхід 

6.     Повна конфіденційність

7.     Безкоштовна консультація

Технічні умови на будівництво або реконструкцію - перелік вимог, що пред'являються суб'єкту будівництва для успішного виконання робіт по установці конструкцій, нового будівництва, реконструкції або капітального ремонту об'єкта.

Технічні умови на будівництво (реконструкцію) будинків, придорожніх об'єктів або рекламних носіїв видає ДАІ на підставі поданої заяви і певного пакету документів. За технічними умовами зовнішнього освітлення необхідно звертатись до КП Київміськсвітло.

Автомобільна інспекція зобов'язує в технічних умовах організацію дорожнього руху на території об'єктів проектування, а саме: організацію доріг, проїздів, встановлення необхідних дорожніх знаків, розмітки, світлофорів, напрямку руху. Після виконання вимог технічних умов замовник зобов'язаний провести узгодження з інспекцією проектної документації та генерального плану на предмет виконання умов. Якщо вимоги виконані, інспекція ставить штамп на генеральному плані, тим самим підтверджуючи узгодження. По деяких об'єктах потрібне проведення додаткового обстеження ділянки забудови.

Як отримати технічні умови

Для отримання техумов на будівництво будівель, об'єктів дорожнього сервісу (АЗС, залізничного переїзду та інше) необхідно подати на розгляд такі документи:

 • заяву;
 • ідентифікаційні дані суб'єкта підприємницької діяльності;
 • матеріали земельно-кадастрової інвентаризації земельної ділянки в масштабі 1: 500.

 

Для установки рекламної конструкції потрібні:

 • заява;
 • документ, що підтверджує особу заявника;
 • інформація щодо об'єкта (вид, ширина, висота, площа);
 • фотографія місцерозташування об'єкту;
 • ескіз.

 

Після отримання пакету документів інспекція проводить обстеження земельної ділянки та встановлює можливість проведення робіт. Відповідне рішення фіксується в акті обстеження земельної ділянки для розміщення об'єкта сервісу. У разі позитивного рішення представник інспекції протягом 10 днів перевіряє документацію і видає технічні умови, інформацію про які заносить до спеціального реєстру. Після чого отримані документи висилаються на затвердження в Укравтодор, який у свою чергу підтверджує можливість будівництва подібних об'єктів.

Термін дії дозволу до 3 років.

Отриманий дозвіл є підставою для виконання вишукувальних та проектних робіт.

Встановити об'єкт дорожнього сервісу просто з ТУ Експерт

Компанія ТУ Експерт дотримується всіх правил і норм містобудівного законодавства. Експерти компанії стежать за всіма змінами в даній сфері і застосовують отримані знання на практиці. Ми знаємо, що потрібно для того, щоб отримати необхідні дозвільні документи на встановлення рекламного засобу, АЗС та іншого. Фахівці компанії допоможуть отримати технічні умови в обумовлені терміни, при мінімальних вкладеннях і без зупинки запланованого Вами процесу. Ми гарантуємо 100% результат - телефонуйте прямо зараз!

Замовити послугу Ви можете онлайн!

Для електрифікації зазначених споруд знадобиться також оформлення технічних умов на нестандартне підключення.

Замовити