Міжнародна виставка нерухомості в жовтні - новина від ТУ Експерт

Укр
КОНТАКТИ:
ПОТРІБНА ДОПОМОГА?
Задати питання Калькулятор
ГАРЯЧІ ПРОПОЗИЦІЇ:

  • Ліцензія на будівництво
  • Акт готовності об'єкта до експлуатації
  • Договір на постачання електроенергії

Міжнародна виставка нерухомості в жовтні

Останнє оновлення: 20.11.2015

виставка міжнародної нерухомості

На початку жовтня цього року пройде важливий спеціалізований захід в сфері нерухомості - 5-а Міжнародна виставка української та зарубіжної нерухомості "Ярмарок Нерухомості". Захід пройде 1-3 жовтня в в центрі столиці в Палаці Спорту. Організатор виставки - виставкова компанія «Роял Гранд Медіа», генеральний партер - «Мовеан Естейт».

Інвестування коштів у придбання нерухомості вважається самим надійним варіантом їх збереження та примноження, і найбільшою популярністю користується в Європі.

Українському покупцеві представляється хороша можливість не з чуток дізнатися про новинки європейських країн. Відвідувачам будуть представлені зарубіжні проекти від 80 компаній з 15 європейських країн. Відомі зарубіжні та українські забудовники продемонструють різні варіанти об'єктів "економ-класу", "люкс", "преміум": квартири, апартаменти, комерційну нерухомість та інше.

Учасники заходу

Цього року на заході буде представлена нерухомість таких країн як: Іспанія, Туреччина, Болгарія, Німеччина, Польща, Угорщина, Чехія, Єгипет. А також вітчизняне доступне житло від забудовників Києва, Київської області і Закарпаття.

Протягом 3 днів жителі та гості столиці зможуть вивчити представлені пропозиції, вибрати для себе оптимальний варіант, порівняти ціни, домовиться про подальшу співпрацю, а також дізнатися всі найтонші і неочевидні нюанси покупки житла, відкриття бізнесу, вибору банку, страхової компанії за кордоном.

Програма заходу

Програма заходу включає проведення семінарів, воркшопів, тренінгів, виступів провідних фахівців ринку. Основні теми - тенденції та перспективи сфери нерухомості, алгоритми вибору нерухомого майна для інвестування.

Одним з напрямків виставки - експозиція "Ваш заміський будинок", що представляє гравців на ринку малоповерхового і заміського будівництва. У даній секції відвідувачам розкажуть про технології, матеріалах, послуги необхідні для повноцінного функціонування заміського будинку.

В рамках виставки пройде відома конференція з маркетингу і продаж в нерухомості.

Графік роботи заходу

1 жовтня

10.00-19.00

2 жовтня

10:00-19:00

3 жовтня

10:00-17:00

 

Безкоштовна участь у виставці можлива за попередньою реєстрацією.

Адреса: м Київ, Печерський район, метро Палац Спорту, площа Спортивна 1.

Нова будівельна виставка в листопаді.