Висновок про умови будівництва від авіаційної служби за допомогою ТУ Експерт

Укр
КОНТАКТИ:
ПОТРІБНА ДОПОМОГА?
Задати питання Калькулятор
ГАРЯЧІ ПРОПОЗИЦІЇ:

  • Ліцензія на будівництво
  • Акт готовності об'єкта до експлуатації
  • Договір на постачання електроенергії

Висновок про умови будівництва (реконструкції) об'єкта

Термін від 14 днів
Код документа 62
Організація Державна авіаційна служба і Київцентраеро
Вид документа Експертні висновки
від 1000 грн.
Замовити
7 ПРИЧИН, ЧОМУ ТУ ЕКСПЕРТ

1.     100% гарантія результату

2.     Економія Вашого часу

3.     Досвід 12 років

4.     Гарантований сервіс

5.     Індивідуальний підхід 

6.     Повна конфіденційність

7.     Безкоштовна консультація

Висновок про умови будівництва або реконструкції об'єкта архітектури необхідно, у разі якщо об'єкт може створювати загрозу повітряному руху. Висновок видається після проходження експертизи проектованого об'єкта. Функції узгодження розташування та оцінки впливу об'єктів, що становлять загрозу безпеці повітряного руху, покладені на Украерорух, до складу якого входить РСП "Київцентраеро".

Як отримати висновок і пройти експертизу

Для отримання висновку про умови будівництва або реконструкції споруди замовник об'єкта повинен подати в Украерорух запит, який повинен містити:

  • контактну інформацію заявника;
  • інформацію про об'єкт;
  • географічні координати об'єкта (широта, довгота, абсолютна висота об'єкта і використовуваної техніки);
  • кадастровий план (копія).

Звернення подається на ім'я генерального директора Державного підприємства обслуговування повітряного руху України українською мовою і реєструється у день її подачі.

Відповідь про погодження зведення об'єкта будівництва надається заявнику протягом 30 днів з дня подачі запиту. Обов'язкова умова для отримання позитивного рішення - подача повного пакету документації. У разі подання не всіх документів представник Украерорух запитує необхідну додаткову інформацію, що впливає на строки розгляду звернення та отримання висновку.

З отриманим висновком заявник звертається до Державної авіаційної службу для подальшого отримання дозволу на проведення будівельних робіт.

Термін дії висновку - 3 роки.

Погодити розміщення архітектурного об'єкта з ТУ Експерт

ТУ Експерт - експерт у сфері оформлення юридичної документації на будівництво. 12 річний досвід роботи з дозвільними документами, державними інстанціями і рішення всіляких проблем клієнтів робить нас лідерами даної галузі, а також підтверджує наш професіоналізм і відповідальний підхід. Співробітники компанії нададуть консультацію і допоможуть зібрати необхідний пакет документів. Звернувшись в нашу юридичну компанію, Ви зможете швидко подати запит на розгляд і отримати висновок про умови будівництва, не зупиняючи ніякі процеси роботи. Ви економите час і кошти, а все за Вас робить компанія ТУ Експерт. Все що потрібно - це оформити онлайн заявку!

ТУ Експерт допоможе оформити практично будь-який будівельний документ, в тому числі, наприклад, висновок проектів будівництва в експертизі.

Замовити
З цим документом часто шукають

Експертні висновки проектів будівництва об'єктів класів наслідків СС2-СС3

Код документа: 64
від 21 дней

Організація:Укрдержбудекспертиза та Київекспертиза
Вид документа:Експертні висновки

від 10000 грн.
Детальніше Замовити