Іспанський сонячний будинок, який обертається на 360 градусів |ТУ Експерт

Укр
КОНТАКТИ:
ПОТРІБНА ДОПОМОГА?
Задати питання Калькулятор
ГАРЯЧІ ПРОПОЗИЦІЇ:

  • Ліцензія на будівництво
  • Акт готовності об'єкта до експлуатації
  • Договір на постачання електроенергії

Іспанський сонячний будинок, який обертається

Останнє оновлення: 03.12.2015

будинок, який повертається за сонцем

В іспанському місті Марбелья, провінції Малага, співробітники стартапа розробили проект будинку Санхауз 3600. Відмінною рисою будівлі є його динамічність - будинок обертається на 360 градусів навколо своєї осі слідом за сонцем протягом усього дня.

Будинок обладнаний сонячною батареєю, за допомогою якої накопичується енергія, після чого вона використовується для обігріву та освітлення приміщення. Крім цього, будинок володіє власним інтелектом: він аналізує температуру в приміщенні по всьому периметру і з урахуванням отриманих даних автоматично підбирає оптимальне положення для збору енергії, розвертаючись в потрібну сторону.

Незвичайний об'єкт схожий на вежу, стіни якої повністю прозорі. У будинку "соняшнику" вбудовані панорамні вікна на всю стіну, від підлоги до стелі, що забезпечує постійне природне освітлення приміщення і дозволяє скоротити розтрати на електрику.

Будинок, який повертається за сонцем і "харчується" сонячною енергією, круглої форми і піднятий над землею. Засновники впевнені, що такий будинок дозволить заощадити на освітленні (до 70%), гарячій воді (80%) і, за рахунок рівномірного природного обігріву будинку, енергії.

Обертання будинку відбувається так, що жителі не помічають і не відчувають змін, крім зміни пейзажу за вікном. Повний цикл повороту - оборот будинки навколо своєї осі відбувається за 15 хвилин.

Вартість "екологічного" об'єкта більш 700000 євро. 

Раніше ТУ Експерт писав про сучасні інновації будівельної сфери.