Останнє оновлення: 08.06.2016
Вся земля на території України є національним багатством і захищається державою. Користування землею не може завдавати шкоди інтересам суспільства і погіршувати природні якості землі, а також обмежувати права громадян України.
Земля в Україні може перебувати у приватній, комунальній та державній власності. Земельні ділянки мають цільове призначення, незалежно від форми власності. Землю необхідно використовувати виключно за її цільовим призначенням, а в разі необхідності змінити її призначення відповідно до законодавства і правових процедур.
Купівля землі пов'язана з певними ризиками. Перш ніж придбати земельну ділянку, необхідно достовірно перевірити документи власника на землю і тільки після цього приймати рішення про покупку. Інформація що до форми власності, власника і цільового призначення є відкритою, і її можна отримати в електронних базах і реєстрах державних структур або за нотаріальним запитом.
Регуляторним документом цивільно-правової угоди земельної ділянки, від продавця до покупця, є договір купівлі-продажу землі. У цьому документі продавець передає або зобов'язується передати земельну ділянку у власність покупця, а покупець приймає або зобов'язується прийняти земельну ділянку після його оплати. Купівля земельної ділянки відбувається за допомогою нотаріуса між покупцем і продавцем (фізичними або юридичними особами).
Необхідні документи для купівлі-продажу земельної ділянки фізичним особам:
Для купівлі-продажу земельної ділянки юридичним особам необхідні наступні документи:
Компанія ТУ Експерт допоможе вам виконати всі роботи під ключ, починаючи з безкоштовної консультації розробки видів робіт і закінчуючи отриманням всіх необхідних документів.