Відкриття ЦУМу в Києві - опис від ТУ Експерт

Укр
КОНТАКТИ:
ПОТРІБНА ДОПОМОГА?
Задати питання Калькулятор
ГАРЯЧІ ПРОПОЗИЦІЇ:

  • Ліцензія на будівництво
  • Акт готовності об'єкта до експлуатації
  • Договір на постачання електроенергії

Київський ЦУМ відкрився після понад 4-річної реконструкції

Останнє оновлення: 18.04.2017

відкриття ЦУМу в КиєвіНа Хрещатику відкрився головний універмаг країни. Архітекторам і будівельникам  знадобилося 4 роки, щоб перетворити совдепівський універмаг на сучасний торговий центр. За цей час загальну площу ЦУМу збільшили вдвічі – до 45 тис. м². У ТЦ з’явився  розкішний атріум з футуристичними вигинами ескалаторів.

Товарні групи в універмазі, як і належить, розділили за департаментами: жіночий одяг (2-й і 3-й поверхи), чоловічий одяг (-1-й поверх), косметика і аксесуари (1-й поверх), ювелірні бренди (2-й поверх), дитячий одяг та іграшки (5-й поверх), все для спорту (4-й поверх), товари для дому та електроніка (5-й поверх).

На перших трьох поверхах будуть бутики відомих світових брендів, а на 6-му поверсі розташуються товари українських дизайнерів. Ресторани відкриються на 7-му поверсі, але лише в 2017 році.

У київському ЦУМі, крім бутиків, представлено понад 300 світових марок, 15% з яких не мали в Україні монобрендових магазинів. Планується реалізувати унікальні для торгових центрів столиці проекти. На різних поверхах збираються проводити:

  • дегустацію продуктів у Food holl;
  • сезонні ярмарки натуральних продуктів із фермерських хазяйств;
  • лекції, майстер-класи та автограф-сесії (у приміщенні Hab-ЦУМу).

 

В універмазі вже відкрили галерею українських коштовностей, виставку історії моди від 40-х до 90-х років ХХ ст., виставку фото реконструкції ЦУМу та експозицію скульптур українця Даниїла Ровенчина.

Планується, що ЦУМ кожного дня відвідуватимуть 20–30 тисяч киян і гостей столиці, для обслуговування яких залучать 1500 працівників. Половину площ, призначених для оренди, вже заповнили.

Масштабну реконструкцію універмагу, яка обійшлася в 100 млн доларів, здійснював найбільший приватний інвестор – «ЕСТА Холдинг». Його щорічні інвестиції в український бізнес становлять понад 50 млн доларів.