Видана перша електронна ліцензія на будівництво в Україні - ТУ Експерт

Укр
КОНТАКТИ:
ПОТРІБНА ДОПОМОГА?
Задати питання Калькулятор
ГАРЯЧІ ПРОПОЗИЦІЇ:

  • Ліцензія на будівництво
  • Акт готовності об'єкта до експлуатації
  • Договір на постачання електроенергії

Електронна революція

Останнє оновлення: 04.08.2016

вести електронної революції в сфері будівельного ліцензуванняЕлектронна революція в нашій країні триває, і охоплює своєю дією всі нові горизонти. Так в липні цього року була видана 1-я електронна ліцензія на будівництво в Україні. Це наслідок введення в дію електронної системи подачі документів на ліцензію в сфері будівництва. Стало це можливим за підтримки Державного агентства з питань електронного урядування та Координатора проектів ОБСЄ в Україні.

Дана електронна послуга покликана скоротити спілкування з чиновниками, заощадити час заявника і прибрати перешкоди між державними службами (зокрема ДАБІ) та бізнесом і мінімізувати корупційні ризики.

Послуга буде доступна цілодобово на сайті ДАБІ, для її отримання необхідно буде внести дані та пройти он лайн реєстрацію.

Контроль за коректним заповненням документів, що подаються здійснюється автоматично самою системою, що знижує ймовірність повторних звернень та зловживань доопрацюванням документації.

Як і на всі нововведення, на послугу електронних ліцензій покладають великі надії, пов'язані зі зниженням корупції  як в будівельному, так і в державному секторі в цілому.

До слова ДАБІ надає вже електронні послуги з деякими документами, хоча їх не так багато, але тенденція в цьому напрямку проглядається позитивна.