Facebook побудує містечко для співробітників - ТУ Експерт

Укр
КОНТАКТИ:
ПОТРІБНА ДОПОМОГА?
Задати питання Калькулятор
ГАРЯЧІ ПРОПОЗИЦІЇ:

  • Ліцензія на будівництво
  • Акт готовності об'єкта до експлуатації
  • Договір на постачання електроенергії

Через дефіцит житла для співробітників Facebook збудує власне містечко

Останнє оновлення: 21.08.2017

Facebook побудує містечко для співробітниківНайближчим часом Facebook стане значним девелопером з будівництва та продажу нерухомості. Ці плани жодним чином не позначаться на головній діяльності компанії – розвитку соціальної мережі. Потреба у будівництві великого кампуса зумовлена дефіцитом житла в Кремнієвій долині, через що співробітники Facebook змушені жити далеко від офісу.

 

Плани будівництва кампуса для власних потреб з’явились у компанії ще минулого року, коли з цією метою був створений спеціальний фонд з капіталом 18,5 мільйонів доларів. Наступного місяця проект буде представлено на розгляд владі міста Менло-Парк, де розташована  штаб-квартира соціальної мережі.

 

Проект передбачає будівництво житлових кварталів і супутньої інфраструктури. Крім житла (не менше 1500 квартир і будинків), планується збудувати крамниці та аптеки. Кампус не буде закритим: лише 85% житла відведено для співробітників Facebook. Решта 15% компанія готова продати всім бажаючим за цінами, нижчими за ринкові.

 

Як запевняє компанія Facebook, майбутній кампус Willow Village («Вербове селище») стане зручним для життя кварталом, «дружнім» щодо пішоходів, велосипедистів і навколишнього середовища. Але влада Менло-Парка побоюється, що різке збільшення кількості мешканців може стати проблемою для транспортної інфраструктури міста.  

 

На те, щоб домовитися з місцевою владою, компанія Facebook відводить собі не більше двох років. Будівництво Уїллоу-Віллідж почнеться в 2019 р. і здійснюватиметься поетапно. Перші об’єкти планується здати в експлуатацію до 2021 року. Точна вартість реалізації проекту поки що невідома.

Раніше ТУ Експерт писав про 3D-технології будівництва пластикових мостів в Китаї.