Як просувається будівництво амбулаторій в Україні - ТУ Експерт

Укр
КОНТАКТИ:
ПОТРІБНА ДОПОМОГА?
Задати питання Калькулятор
ГАРЯЧІ ПРОПОЗИЦІЇ:

  • Ліцензія на будівництво
  • Акт готовності об'єкта до експлуатації
  • Договір на постачання електроенергії

Міністерство регіонального розвитку поставило на контроль будівництво нових амбулаторій

Останнє оновлення: 29.10.2018

амбулаторії в Україні 2018Прес-служба Міністерства регіонального розвитку повідомила про те, що віце-прем’єр-міністр Зубко буде особисто контролювати хід будівництва нових амбулаторій в Україні. Про це він заявив представникам регіонів під час селекторної наради. Геннадій Зубко зазначив, що звіти й фотографії, що демонструють просування робіт на кожному з об’єктів, затверджених Мінрегіоном, будуть щотижня потрапляти на його робочий стіл.

Завважимо, що станом на сьогодні в Міністерства регіонального розвитку є затверджені проекти будівництва в усіх областях країни, крім окупованих територій. Серед них:

  • 155 амбулаторій – для індивідуальної практики на одного-двох лікарів без житла;
  • 152 амбулаторії – для індивідуальної практики на одного-двох лікарів з житлом;
  • 188 амбулаторій – для групової практики на трьох-чотирьох лікарів;
  • 17 об’єктів – Центри первинної медико-санітарної допомоги на п’ять-сім лікарів.

 

Будівництво 27 з 512 об’єктів, представлених в цьому списку, вже почалося й ведеться згідно з графіком, затвердженим Міністерством. Геннадій Зубко окремо відзначив успіхи Кіровоградської, Дніпропетровської, Харківської, Луганської та Рівненської областей.

Ситуація на об’єктах, будівництво котрих ще не почалось, залежить від енергійності чиновників на місцях. За словами Зубко, щодо більшості проектів уже отримано документи, що підтверджують права на земельну ділянку та її цільове призначення. На будівництво багатьох об’єктів оголошено тендери, по деяких уже обрано підрядників. Водночас окремі області досі не оформили документи на землю й не затвердили проектно-кошторисну документацію, що у подальшому може призвести до зриву графіка робіт. «Часу замало! Регіони мають швидше вирішити ці питання», – попередив віце-прем’єр-міністр.

Окремим пунктом на нараді розглядались питання підключення зовнішніх мереж та швидкісному доступу до Інтернету. За концепцією реформи охорони здоров’я в Україні кожна амбулаторія первинної медицини має бути забезпечена усією інфраструктурою, необхідною для роботи лікарів і надання якісних медичних послуг пацієнтам.

Раніше ТУ Експерт писав про заходи по відділенню оператора системи розподілу від поставок електричної енергії.