Про майбутні зміни в розміщенні зовнішньої реклами в Україні - ТУ Експерт

Укр
КОНТАКТИ:
ПОТРІБНА ДОПОМОГА?
Задати питання Калькулятор
ГАРЯЧІ ПРОПОЗИЦІЇ:

  • Ліцензія на будівництво
  • Акт готовності об'єкта до експлуатації
  • Договір на постачання електроенергії

Зовнішня реклама Києва - нові правила гри

Останнє оновлення: 29.08.2016

нові правила розміщення зовнішньої реклами в киевеУ столичному департаменті архітектури та містобудування, робочою групою розробляється документ, який буде покликаний впорядкувати існуючий стан на вулицях Києва і ринку реклами. Концепція законопроекту передбачає чотири форматні зони, в яких допускається розміщення рекламних носіїв, що відповідають вимогам майбутніх стандартів. Також пропонується до використання новий «Класифікатор типових рекламних засобів», який повинен врахувати всі рекламні конструкції, їх типи і види, які можуть бути розміщені в місті.

Сам проект закону передбачає обмежити максимальний формат рекламної площі до 75 квадратних метрів, тоді як на даний момент, такого обмеження по площі не існує. Пропонується ввести заборони і обмеження на розміщення реклами на перехрестях, наземних пішохідних переходах і зупинках транспорту, що може вплинути в майбутньому на ринок реклами і істотно скоротити обсяг всіх рекламних носіїв столиці.

За словами чиновників відділу реклами в департаменті містобудування та архітектури, законопроект передбачає істотні зміни в стратегії розвитку реклами в Києві. Для досягнення позитивного результату, було прийнято рішення опублікувати даний документ, щоб всі бажаючі могли ознайомитися і запропонувати свої варіанти зі зміни даного проекту. Новий документ буде називатися «Правила розміщення зовнішньої реклами». Він покликаний навести порядок на вулицях Києва і дозволити ситуацію, що склалася в Києві з розміщенням зовнішньої реклами.

Нагадаємо, що з серпня минулого року в департаменті містобудування відбувається постійна зміна керівництва, в кабінетах у чиновників «застрягло» більш ніж 5 000 заяв на розміщення зовнішньої реклами. На даний момент близько 4,7 тисяч заяв вже опрацьовано, консолідовані в проект рішення і чекають підписання главою КМДА.

Залишається питання, в які терміни будуть прийняті нові «Правила»? Хочеться сподіватися, що чиновники і депутати Київради, які увійшли в робочу групу, не відкладатимуть це в довгий ящик і всіляко затягувати прийняття рішення.

Раніше ТУ Експерт писав про проекти зміни енергомонополії.