3D принтер Vulcan II може надрукувати будинок - ТУ Експерт

Укр
КОНТАКТИ:
ПОТРІБНА ДОПОМОГА?
Задати питання Калькулятор
ГАРЯЧІ ПРОПОЗИЦІЇ:

  • Ліцензія на будівництво
  • Акт готовності об'єкта до експлуатації
  • Договір на постачання електроенергії

Друкувати будинки на 3D принтері стало ще вигідніше

Останнє оновлення: 08.04.2019

3D друг домівок

Нещодавно американська компанія ICON представила свою останню розробку 3D принтер Vulcan II. За заявами представника розробника дане устаткування може надрукувати будинок площею до 180 квадратних метрів в два рази швидше і дешевше звичайних будівельних принтерів.

Важливими особливостями машини є те, що вона може друкувати будь-яку одноповерхову будівлю вільного планування без додаткових складних налаштувань. При цьому агрегат легко транспортується в спеціальному трейлері. Ці два параметри значно спрощують роботу з 3D принтером і економлять вкрай важливі матеріальні ресурси. Крім того, завдяки сучасній системі автоматизації оператор машини не повинен володіти великими знаннями в області даної технології, досить базових навичок.

Окремо варто сказати про програмне забезпечення. Використання штучного інтелекту для контролю друку і простий і зрозумілий інтерфейс з керуванням з планшета, дозволяє налаштовувати і працювати з обладнанням віддалено.

Варто відзначити, що Vulcan II дозволяє будувати стіни до 2.4 метра у висоту з шириною захвату поверхні до 8,5 метрів. Швидкість друку складає від 13 до 17 сантиметрів за секунду. В цілому для будівництва одного будинку знадобиться команда з 4-6 чоловік. Дані параметри говорять, про відчутну вигоду від використання даної технології для будівництва житлових будинків і будов. Однак варто зазначити, що для зведення будівлі за допомогою Vulcan II будь який бетон не підійде, доведеться використовувати тільки фірмову суміш компанії ICON, але з огляду на комерційну спрямованість проекту, нічого дивного в цьому немає.

Відправка перших принтерів почнеться вже в цьому місяці, і зараз компанія приймає заявки на поставку обладнання на 2020 рік. У компанії сподіваються на великий попит з боку будівельних організацій і вважають метод будівництва за допомогою 3D друку найбільш перспективною гілкою розвитку галузі.

Раніше ТУ Експерт писав про екоготель на Мальдівах