Затверджено план реконструкції моста на Шулявці - ТУ Експерт

Укр
КОНТАКТИ:
ПОТРІБНА ДОПОМОГА?
Задати питання Калькулятор
ГАРЯЧІ ПРОПОЗИЦІЇ:

  • Ліцензія на будівництво
  • Акт готовності об'єкта до експлуатації
  • Договір на постачання електроенергії

Реконструкцію мосту на Шулявці довірили китайцям

Останнє оновлення: 10.05.2017

реконструкція моста27 лютого 2017 року на мосту біля станції метро «Шулявська» обвалилися 52 кв. м тротуару. На щастя, обійшлося без жертв. Міська влада пообіцяла, що найближчим часом киянам запропонують остаточний проект реконструкції Шулявського шляхопроводу.

 

Уже через тиждень після пригоди департамент будівництва та архітектури Києва запропонував варіанти оновлення шляхопроводу. З-поміж семи проектів розглядалися, наприклад, зведення трьохрівневої кільцевої розв’язки і розв’язки-«конюшини», для будівництва якої потрібно знести  частину заводу «Більшовик».

 

Наприкінці березня до списку проектів додався ще один. Його запропонували інженери з Китаю. Серед найкращих, разом із трьома роботами  українських проектувальників, він  був відправлений на доопрацювання. Тоді китайську пропозицію не затвердили, позаяк вона вимагала світлофорного регулювання, а архітектурне відомство міста не вважає це доцільним. Крім того, ключовими спірними моментами проекту стали темпи реконструкції, її вартість, а також пропускна здатність нового мосту. Китайські спеціалісти доопрацювали проект і запропонували дворівневу розв’язку, що включає дві  розворотні петлі (в районі вул. Виборзька).

 

Саме цей план затвердило київське містобудівне керівництво. За словами головного міського спеціаліста з транспортної архітектури Віктора Петрука, проект хороший тим, що не потребує будівництва тунелю, як у разі зведення  трьохрівневих розв’язок. А головне, поетапне будівництво не ускладнить поточний трафік: спочатку будуть збудовані петлі, а вже потім демонтують старий міст.

 


За твердженням київських чиновників, китайська розв’язка лідирує за показником  пропускної здатності –

19 000 автомобілів у ранковий час.


 

За попередніми даними, будівництво нового мосту та розв’язки на Шулявці розпочнуть наприкінці цього року.