Влада Франції оголосила конкурс на кращий проект з відновлення архітектурного шедевра - ТУ Експерт

Укр
КОНТАКТИ:
ПОТРІБНА ДОПОМОГА?
Задати питання Калькулятор
ГАРЯЧІ ПРОПОЗИЦІЇ:

  • Ліцензія на будівництво
  • Акт готовності об'єкта до експлуатації
  • Договір на постачання електроенергії

З'явилися перші проекти реконструкції Нотр Дам де Парі

Останнє оновлення: 13.05.2019

реконструкція Норм Дам де Пари

Не минуло й місяця з моменту пожежі у всесвітньо відомому Соборі паризької богоматері, як архітектори з усього світу стали пропонувати своє бачення по реконструкції згорілої частини будівлі.

Влада Франції оголосила конкурс на кращий проект з відновлення архітектурного шедевра і кращі з них вже з'явилися в мережі.

Так, французький архітектор Матьє Леоннер, настільки був вражений тим, що трапилося, що запропонував зафіксувати цей момент. За його задумом шпиль варто зобразити таким як він виглядав під час пожежі: деформований силует з якого вириваються язики полум'я.

Цікаву ідею подали архітектори зі Словаччини, запропонувавши замість шпиля створити білу тонку конструкцію з якої в небо буде світити промінь світла, створюючи ілюзію "вежі до неба".

Кілька проектних бюро пофантазували на тему прозорих конструкцій. Зокрема бразильці запропонували застосувати знамениті візерунки вітражів Нотр Дама і на скляному даху, створивши таким чином гру барв і світла всередині самого собору при денному світлі, шпиль також може бути виконаний зі скла з нанесенням візерунка. У той же час італійський варіант передбачає будівництво даху і шпиля з кришталю, блакитне світіння якого, має символізувати крихкість матеріального об'єкта і духовну енергію, яку несе ця будівля для людей всього світу.

Кіпрська компанія Kiss the Architect запропонувала побудувати замість шпиля складну конструкцію з аркових перекриттів і декоративних металевих сфер на верхівці якої розташується оглядовий майданчик.

Паризька влада має намір почати реконструкцію в самий найближчий час, і хоча фіналіст конкурсу поки не визначений, стає зрозуміло, що колишнім Нотр Дам де Парі вже не буде.

Раніше ТУ Експерт писав про оновлення технології 3D-другу будівель