Швейцарський Hotel President Wilson по праву вважається найдорожчим готелем на нашій планеті - ТУ Експерт

Укр
КОНТАКТИ:
ПОТРІБНА ДОПОМОГА?
Задати питання Калькулятор
ГАРЯЧІ ПРОПОЗИЦІЇ:

  • Ліцензія на будівництво
  • Акт готовності об'єкта до експлуатації
  • Договір на постачання електроенергії

Найдорожчий готель в світі. Акцент на комфорт і безпеку

Останнє оновлення: 05.08.2019

найдорожчий готель у світіСезон відпусток у самому розпалі. Готелі, хостели, спа і курортні комплекси вступили в фазу жорсткої конкуренції за клієнта. Багато з них знижують ціни і пропонують дешеві тури для залучення більшого числа туристів. Але є готелі, постояльців яких не заманити вигідними пропозиціями, для них важливими атрибутами готелю є сервіс, розкіш і безпека. У цій статті ми познайомимо вас з найдорожчим готелем у світі.

Hotel President Wilson, що знаходиться в Женеві, Швейцарія, по праву вважається найдорожчим готелем на нашій планеті. Ціна за номер люкс починається від 83 тисяч доларів.

Готель був названий на честь одного з президентів США Вудро Вільсона, який прославилися ініціативою створення Ліги Націй, яка згодом перетворилась на Організацію Об'єднаних Націй. Відкрившись в 1962 році, комплекс кілька разів міняв власників, однак концепція завжди залишалася незмінною: комфорт, безпека і бездоганний сервіс.

У готельному комплексі знаходиться 228 номерів, які можуть похвалитися захоплюючим видом на озеро і альпи. Стандартний номер обійдеться приблизно в 600 доларів. Крім стандартного набору зручностей, Hotel President Wilson пропонує номери для алергіків, для мандрівників з дітьми, і звичайно номер люкс, який займає весь восьмий поверх. Саме завдяки йому готель вважається найдорожчим в світі. Тут зупинялися президенти США, Європейські лідери, всесвітньо відомі зірки кіно, співаки і телеведучі.

Стриманий стиль в інтер'єрі, консьєрж сервіс і безліч розваг для постояльців: від басейну і спа до водних видів спорту. Близькість до центру міста і торгових вулиць, робить готель ще й вкрай зручним для прогулянок по Женеві.

Раніше ТУ Експерт писав про хмарочос із басейном на даху