Як дізнатися про перейменування вулиці в Києві - ТУ Експерт

Укр
КОНТАКТИ:
ПОТРІБНА ДОПОМОГА?
Задати питання Калькулятор
ГАРЯЧІ ПРОПОЗИЦІЇ:

  • Ліцензія на будівництво
  • Акт готовності об'єкта до експлуатації
  • Договір на постачання електроенергії

Як отримати інформацію про перейменування вулиць міста Києва?

Останнє оновлення: 19.09.2017

як дізнатися про перейменування вулицьОтримати інформацію щодо перейменування вулиць міста Києва можна в  Департаменті містобудівництва та архітектури.

Інформація про назву/перейменування вулиць у Києві може знадобитися для здійснення нотаріальних дій з нерухомістю. Це може бути продаж, дарування, успадкування об’єктів житлової і комерційної нерухомості, коли в документах на будівлі зазначена попередня назва вулиці/провулку/площі.   Офіційну інформацію про перейменування вулиці може вимагати нотаріус, який оформлює угоду.  

Для отримання інформації необхідно подати заяву встановленого зразка. Скачати форму заяви можна самостійно за посиланням goo.gl/RMNtwQ. Заява подається до відділу по роботі зі зверненнями громадян на 1-му поверсі Департаменту, що працює за графіком:

 

Понеділок –  10:00–13:00

Вівторок –  14:00–17:00

Середа – НЕПРИЙМАЛЬНИЙ ДЕНЬ

Четвер – 10:00–13:00

П’ятниця – 14:00–17:00

 

Прийом громадян ведеться згідно з електронною чергою.

 

У заяві обов’язково заповнюється поле про те, у який спосіб громадянин бажає отримати інформацію про перейменування вулиці.  Це може бути лист на поштову адресу, відповідь на електронну пошту, зазначену в заяві, а також особисте вручення документа під час відвідання Департаменту містобудівництва та архітектури (1-й поверх).

Термін очікування відповіді на заяву становить 15 календарних днів. Інформація про назву/перейменування вулиць Києва надається всім громадянам безкоштовно. Відповідальність за надання інформації несе Служба містобудівельного кадастру Департаменту містобудівництва та архітектури.

Законною підставою для надання інформації про назву/перейменування вулиць столиці є рішення Київської міської ради від 22.05.2013 року  №337/9394 «Про деякі питання ведення реєстрів адрес вулиць та інших поіменованих об’єктів у місті Києві».

Точне розташування вулиці та її офіційну назву можна побачити на сайті містобудівельного кадастру столиці: mkk.kga.gov.ua. На сайті Департаменту за посиланням kga.gov.ua/dovidnyk-vulyts є довідник «Вулиці міста Києва», дані якого оновлюються наприкінці четвертого кварталу. Довідник  містить точні назви вулиць столиці та розпорядчі акти найменування/перейменування вулиць.

Раніше ТУ Експерт писав про систему Kyiv Smart City, яку планували ввести для централізації адміністративних послуг киянам.