Новий комплекс дещо нагадує "Висячі сади Семіраміди" - ТУ Експерт

Укр
КОНТАКТИ:
ПОТРІБНА ДОПОМОГА?
Задати питання Калькулятор
ГАРЯЧІ ПРОПОЗИЦІЇ:

  • Ліцензія на будівництво
  • Акт готовності об'єкта до експлуатації
  • Договір на постачання електроенергії

У Шанхаї будують нові "Висячі сади" Вавилону

Останнє оновлення: 04.02.2019

У Шанхаї будують нові "Висячі сади" ВавилонуАрхітектори бюро Heatherwick Studio створили унікальний проект 1000 Trees, реалізація якого почалася в місті Шанхаї. Новий комплекс дещо нагадує одне з 7 чудес світу - "Висячі сади Семіраміди", які розташовувалися в Вавилоні і були першою свого роду будівлею - садом.

До слова сказати концепція будівництва вертикальних садів стала вельми актуальною в останні кілька років, адже вона створює оазис всередині кам'яних джунглів. Ще однією функцією таких будівель є екологія, а саме очищення повітря від шкідливих міських викидів. Особливо актуальна ця тема для Китайських міст, де через смог вмирають тисячі людей.

Проект 1000 trees являє собою дві "гори" площею 300 000 квадратних метрів, на яких розташовано 400 терас і 1000 колон. Стіни, дахи і прилегла територія комплексу будуть засаджені різними деревами створюючи деяку подобу гірського ландшафту. А дві "гірські” вершини з'єднає пішохідний міст.

Місцем для реалізації будівництва було обрано старий завод, що знаходиться на березі річки. Примітно, що для того, щоб зберегти історичну архітектуру, 4 будови заводу не були знесені, і після реконструкції вони гармонійно впишуться в загальну ідею "Висячих садів". В одному з будинків буде створено музей історії колишньої фабрики інші 3 віддадуть під арт галерею і ресторани.

На створення комплексу авторів проекту надихнули Жовті гори Китаю. Архітектори заявляють, що хотіли створити простір, де дизайнери та бізнесмени могли б черпати ідеї для втілення нових проектів. 1 фаза будівництва вже завершена, а ввести в експлуатацію весь об'єкт планують уже в 2019 році. Міська влада сподівається що 1000 trees, стане візитною карткою міста і приверне додаткових туристів.