На річці Гудзон будують футуристичній готель без шкоди для навколишнього середовища - ТУ Експерт

Укр
КОНТАКТИ:
ПОТРІБНА ДОПОМОГА?
Задати питання Калькулятор
ГАРЯЧІ ПРОПОЗИЦІЇ:

  • Ліцензія на будівництво
  • Акт готовності об'єкта до експлуатації
  • Договір на постачання електроенергії

У США побудують будинок за марсіанськими технологіями

Останнє оновлення: 17.02.2020

марсіанські технологіїКомпанія AI Spacefactory будує футуристичний готель TERA на річці Гудзон в штаті Нью Йорк, США. Проект покликаний показати можливості екологічного будівництва без шкоди для навколишнього середовища.

Будівля, що нагадує кокон або вулик, буде побудована за технологією 3D друку з біополімерного базальтового композиту. Матеріал для будівництва створюється з таких популярних сільськогосподарських культур як кукурудза і цукровий очерет. Дана технологія використовується НАСА для випробування можливостей будівництва будівель на Марсі. Екологічний матеріал на 50% міцніше бетону а 3D принтер дозволяє не використовувати великогабаритну техніку.

До слова сказати бетон на сьогоднішній день є найбільш популярним будівельним матеріалом у всьому світі. Для навколишнього середовища цей матеріал має вкрай негативний вплив, адже він є причиною 5% світових викидів вуглецю плюс до всього, тільки 20% бетону, вже існуючого можна переробити.

У компанії AI Spacefactory сподіваються, що подібні об'єкти нерухомості стануть масовим явищем і допоможуть позбутися від будівельного сміття, яке не підлягає вторинному використанню та переробці, на відміну від біополімерного базальтового композиту, який згодом може бути використаний в якості компосту - добрива для землі.

Проект планують завершити до березня 2020 року, після чого готель відкриє свої двері і будь-який бажаючий зможе відвідати TERA і оцінити всі переваги таких будинків для життя і бізнесу. До речі забронювати готель можна вже зараз на офіційному сайті. За попередніми даними туристичний об'єкт буде працювати протягом року, після чого його демонтують, перероблять і роздрукують на новому місці.

Раніше ТУ Експерт писав про аукціони зеленої енергії