Пошук власника нерухомості за ідентифікаційними даними - новина від ТУ Експерт

Укр
КОНТАКТИ:
ПОТРІБНА ДОПОМОГА?
Задати питання Калькулятор
ГАРЯЧІ ПРОПОЗИЦІЇ:

  • Ліцензія на будівництво
  • Акт готовності об'єкта до експлуатації
  • Договір на постачання електроенергії

Пошук власника нерухомості за ідентифікаційними даними

Останнє оновлення: 06.11.2017

пошук у реєстрах України

Сьогодні, 6 жовтня 2015 року, на засіданні Кабінет Міністрів прийняв постанову, яка забезпечує відкриття доступу всім жителям України до бази даних нерухомого майна та надає можливість пошуку інформації не тільки за даними об'єкта, а й за даними суб'єкта - прізвищем, ім'ям та батькові.

Користувач отримує вільний доступ до держреєстру після проходження процедури реєстрації на сайті в "Кабінеті електронних сервісів".

Мета заходу

Завдання даної ініціативи - створення довірливих відносин між владою і українцями, так як дане нововведення дозволяє громадянам отримати інформацію, що стосується нерухомості державних службовців, тобто контролювати діяльність будь-якого чиновника.

Надалі очікується надання доступу і до реєстрів авто, кадастрової карти та іншим, власники яких Мінюст, Державтоінспекція та ін.


26 листопада 2015 Верховна Рада України делегувала повноваження по держреєстрації на місця

Доступ до реєстру Геокадастр

Також з 6 жовтня Геокадастр відкриває онлайн доступ до реєстру власників земельних ділянок та надає онлайн послугу замовлення виписки про нормативно-грошову оцінку землі (розміри земельної ділянки, цільове призначення, інформацію про власника).

Обов'язковою умовою доступу до реєстру є ідентифікація особистості користувача за допомогою цифрового підпису або банківської картки.

Для отримання виписки з Геокадастру потрібно залишити заявку на сайті відомства. Термін розгляду звернення - 3 дні. Надається виписка тільки в паперовому вигляді, забрати документ можна в будь-якому адміністративному центрі.

Дана ініціатива була реалізована міністром юстицій, центром протидії корупції та Верховною Радою України.

Раніше ТУ Експерт повідомляли про відкриття 2 х інформаційних центрів ДАБІ в Херсоні.

Тепер списки реєстраторів, яким обмежений або анульований доступ до реєстру, стають публічними.