Знайти і перевірити ділянку за кадастровим номером - ТУ Експерт

Укр
КОНТАКТИ:
ПОТРІБНА ДОПОМОГА?
Задати питання Калькулятор
ГАРЯЧІ ПРОПОЗИЦІЇ:

 • Ліцензія на будівництво
 • Акт готовності об'єкта до експлуатації
 • Договір на постачання електроенергії

Перевірка юридичної чистоти земельної ділянки

Пошук за кадастровим номером
Термін від 2 днів
Код документа 83
Організація Департамент земельних ресурсів
Вид документа Землевпорядна документація
від 1500 грн.
Замовити
7 ПРИЧИН, ЧОМУ ТУ ЕКСПЕРТ

1.     100% гарантія результату

2.     Економія Вашого часу

3.     Досвід 12 років

4.     Гарантований сервіс

5.     Індивідуальний підхід 

6.     Повна конфіденційність

7.     Безкоштовна консультація

Не секрет, що земельне питання хвилює практично всіх: продавців земельних ділянок, юристів і нотаріусів, що займаються супроводом угод, і звичайно ж покупців. Про останніх і піде мова, тобто про їхні інтереси під час покупки і перевірки земельної ділянки.

Питання при перевірці землі

перевірка юридичної чистоти земельної ділянкиПеревірка земельної ділянки передбачає з'ясування таких питань як:

 1. право власності (її форма - оренда чи приватна власність);
 2. дані про власника;
 3. наявність обмежень і обтяжень по дільниці;
 4. цільове призначення;
 5. кадастровий номер;
 6. місце розташування;
 7. точна площа ділянки.

 

Кожна земельна ділянка, до якої здіснено процедуру виділення у натуру та присвоєння унікального кадастрового номера повинна бути занесена в кадастрову карту України (це реєстр земельних ділянок країни). Ця карта знаходиться у публічному доступі і кожен бажаючий, хто знає кадастровий номер земельної ділянки, може перевірити наявність її у базі і визначити точне місцезнаходження (знайти ділянку за кадастровим номером). Крім місця розташування ділянки, кадастрова карта дасть можливість отримати такі дані як: площа, цільове призначення, форма власності. Дані з публічної кадастрової карти можна використовувати скоріше як довідкові, юридичної сили вони не мають, і документ з офіційних джерел вони не можуть замінити.

Витяг ДЗК

Для отримання всієї необхідної інформації при перевірці земельної ділянки потрібно отримати офіційний документ - витяг з державного земельного кадастру (Витяг ДЗК). Цей документ регламентований державними органами і містить всю інформацію про земельну ділянку, яка необхідна для дотримання чистоти угоди при купівлі землі. Звернувшись в Госгеокадастр, можна отримати цей витяг, але це пов'язано з втратою часу, так як держоргани зважаючи на завантаженість і велику кількість звернень не в змозі якісно обробити всі наявні запити. Не так давно був запущений онлайн сервіс з отримання Витягу ДЗК, поки він працює в тестовому режимі та часто зі збоями.

Вимоги сучасного життя стають все більш жорсткишими у всіх аспектах, час навколо нас з вами прискорюється, прискорюємося і ми, все меньш хочеться витрачати ресурси на не властиву собі діяльність. Краще довірити це професіоналам, і, займаючись своїми справами, бути ефективним у всіх сенсах. Щоб не піддавати ризику свої фінанси і не втрачати час, при перевірці історії земельної ділянки, звертайтеся до фахівців в цій області.

Експерти нашої компанії розберуться у всіх нюансах і допоможуть виявити підводні камені, які можуть виникнути при угоді з землею.

Так, звернувшись в ТУ Експерт, сімейна пара планувала вкласти свої гроші в придбання земельної ділянки для будівництва котеджу для своєї сім'ї, замовивши перевірку ділянки виявила невідповідність заявленої площі, а також перешкоди в покупці у вигляді обмежень з продажу ділянки. Своєчасно зроблені кроки на ранній стадії дозволили в даному випадку уникнути фінансових втрат, заплативши лише за перевірку землі.

Адже вигода по співвідношенню ціна і ризик очевидна, немає сенсу ризикувати всією сумою угоди, якщо є можливість витратити в рази менші грощі і переконається в тому, що ризики мінімальні або навпаки, але тоді у Вас буде повна і вичерпна інформація, а попереджений - є озброєний .

Як дізнатися кадастровий номер

Дізнатися кадастровий номер земельної ділянки можна з технічної документації, в державному акті на земельну ділянку, з виписки ДЗК.

Перевірка чистоти земельної ділянки є одним з етапів юридичного супроводження угод з нерухомістю, яке так само є для клієнтів ТУ Експерт. Цей напрямок - один із пріоритетних в нашій роботі, так як ми дбаємо в першу чергу про інтереси своїх клієнтів.

Що перевіряти в першу чергу?

З огляду на все вищевикладене, при здійсненні операції з земельними ділянками покупець може зіткнутися з такими питаннями, які будуть вимагати від нього знань в багатьох областях земельного і майнового права, коректного документального оформлення на всіх етапах:

 1. Наявність кадастрового номера у земельної ділянки (якщо він є, то це означає, що земельна ділянка зазнала процедуру виділення у натуру, на цю ділянку є технічна документація і вона внесена в поземельну книгу, а також в Госгеокадастр).
 2. Цільове призначення земельної ділянки (на етапі придбання ділянки необхідно з'ясувати її цільове призначення та порівняти з тими цілями, для яких він придбається. Якщо призначення ділянки і цілі різні, то з'ясувати можливість про зміну цільового призначення.
 3. Обмеження та обтяження по даній ділянці. Якщо такі є, то як це вплине на придбання і подальшу експлуатацію.

 

Це основні питання, з якими доведеться зіткнутися. Крім цього є і другорядні, але важливі: це і коректність технічної документації (як правило при звірці всіх документів виявляються дрібні неточності, які можуть бути витлумачені юристами двояко в розрізі різних законодавчих актів, або помилки в адресах і прізвищах власників), технічні аспекти документації також можуть вплинути на хід операції (так якщо з'ясується, що є невідповідності в координатах, або одна ділянка находить на іншу, то це надалі може стати предметом суперечок з сусідніми власниками.

До кого звертатися

Якщо ділянка за останні 5 років зазнавала зміну власників, то, як правило, таких казусів та помилок вдається уникнути. Але якщо ділянка відчужується вперше або вдруге - тут можуть бути різні варіанти розвитку подій, і їх необхідно всі передбачити, що і зроблять фахівці ТУ Експерт при перевірці ділянки на юридичну і технічну чистоту. Також допоможуть Вам зорієнтуватися в законодавстві, документації, надавши якісний супровід на всіх стадіях перевірки і укладання угоди, щоб дотриматись всіх юридичних та технічних тонкощів.

Підсумком перевірки повинна стати повна і вичерпна інформація по ділянці, яка буде відображати реальний стан документації, яка дозволить прийняти правильне рішення.

Щоб прийняти оптимальне рішення і заощадити час - звертайтеся до фахівців ТУ Експерт.

Замовити
З цим документом часто шукають

Кадастровий номер

Код документа: 28
від 10 дней

Організація: Департамент земельних ресурсів
Вид документа:Землевпорядна документація

Дозвіл на будівництво

Код документа: 22
від 10 дней

Організація:ДАБІ
Вид документа:Дозволи

від 10000 грн.
Детальніше Замовити