Проект онлайн кабінету для будівельних організацій розробляється в рамках ініціативи "Держава в смартфоні" - ТУ Експерт

Укр
КОНТАКТИ:
ПОТРІБНА ДОПОМОГА?
Задати питання Калькулятор
ГАРЯЧІ ПРОПОЗИЦІЇ:

  • Ліцензія на будівництво
  • Акт готовності об'єкта до експлуатації
  • Договір на постачання електроенергії

ДАБІ почало тестування електронного кабінету для забудовників

Останнє оновлення: 23.09.2019

ДАБІ починає тестування

2 вересня Державна архітектурно-будівельна інспекція спільно з міжнародним фондом "Євразія" почала тестування комп'ютерної системи електронного кабінету.

Проект онлайн кабінету для будівельних організацій розробляється в рамках ініціативи "Держава в смартфоні", з метою автоматизації процесу отримання дозвільних документів і зниження корупційної складової.

Після реєстрації в системі і внесення всіх необхідних даних забудовник може он-лайн подати заяву про отримання певних документів прикріпивши копії необхідних паперів. Система в автоматичному режимі аналізує отриману заявку, і виносить рішення про видачу документів на підставі об'єктивних даних про підприємство, проект, ділянку під забудову. Для збору і підтвердження інформації, зазначеної особою, зацікавленою в отриманні дозволів на будівництво розроблена платформа самостійно зв'язується з іншими реєстрами.

Чиновники сподіваються, що завдяки даному проекту, виключиться вплив людського фактора на роботу з отримання документів в будівельній сфері. Крім того, будівельним підприємствам не доведеться стояти в чергах і навантаження на державні органи з видачі паперів також зменшиться.

Важливою проблемою таких систем є безпека. Однак розробники проекту запевняють, що це питання знаходиться під контролем, і вживаються всі заходи щодо мінімізації ризиків пов'язаних з кібератаками і витоком даних.

Презентація сервісу запланована на вересень-жовтень цього року. Тобто будівельні організації зможуть вже найближчим часом відчути переваги даної системи при отриманні дозвільної документації.

Раніше ТУ Експерт писав про оновлення реєстру нерухомого майна