З реєстру нерухомого майна тепер можна буде отримати інформацію про осіб, яким надавалися дані - ТУ Експерт

Укр
КОНТАКТИ:
ПОТРІБНА ДОПОМОГА?
Задати питання Калькулятор
ГАРЯЧІ ПРОПОЗИЦІЇ:

  • Ліцензія на будівництво
  • Акт готовності об'єкта до експлуатації
  • Договір на постачання електроенергії

Інформація про нерухоме майно стала доступнішою

Останнє оновлення: 19.08.2019

нерухоме майно

На одному з останніх засідань, Кабінет міністрів України вніс ряд змін в нормативно-правові акти, що стосуються державної реєстрації речових прав на нерухомість, тим самим уточнивши і спростивши деякі процедури.

Зокрема уточнено перелік паперів, необхідних для державної реєстрації незавершеного будівництва будівель та споруд, що підлягають приватизації. З моменту вступу в силу змін, пакет документів повинен включати:

  • Копії наказів Фонду державного майна України про включення будівлі до переліку об'єктів держ. власності, що підлягають приватизації та відповідного держ. органу про прийняття рішення про приватизацію
  • Технічний паспорт об'єкта

Крім того з реєстру тепер можна буде отримати інформацію не тільки про сам об'єкт, але і про осіб, яким надавалися дані. Ця інформація буде надаватися як в паперовому, так і в електронному вигляді і мати однакову юридичну силу. Варто зазначити, що інформація про користувачів буде надаватися тільки на паперовому носії.

В електронному форматі необхідні відомості будуть доступні через портал Міністерства Юстиції України після реєстрації і вибору відповідного розділу. Таким чином можна отримати вичерпну інформацію про об'єкт нерухомості (адреса, реєстраційний і кадастровий номер), а також про юридичних та фізичних осіб, які є суб'єктами речового права.

Дані зміни впроваджуються урядом в рамках одного з пріоритетних напрямків діяльності, а саме розвитку відкритості та загальнодоступності державної інформації.

Раніще ТУ Експерт писав про посилення норм безпеки для магазинів та торгівельних центрів