Схвалено інвестиційну програму 2018 Київводоканалу - ТУ Експерт

Укр
КОНТАКТИ:
ПОТРІБНА ДОПОМОГА?
Задати питання Калькулятор
ГАРЯЧІ ПРОПОЗИЦІЇ:

  • Ліцензія на будівництво
  • Акт готовності об'єкта до експлуатації
  • Договір на постачання електроенергії

Київ підтримав проект інвестиційних програм водоканалу на 2018 рік

Останнє оновлення: 18.12.2017

Рука під струменем води з кранаВідкрите обговорення проекту інвестиційної програми «Київводоканалу» на наступний рік відбулося 27 жовтня. В заході взяли участь генеральний директор організації Д. Новицький, начальник відділу водогінно-каналізаційного господарства М. Крилов, заступник голови міської адміністрації Києва П. Пантелеєв.

Як розподілятимуться кошти?

Загальний обсяг фінансування інвестиційної програми становить 199 млн грн, з них на водопостачання планується витратити 67 млн, на водовідведення – 132 млн. Пріоритетним напрямом програми названо модернізацію об’єктів.

Як розповів Дмитро Новицький, під час модернізації планується перейти на більш ефективні технології, що дадуть змогу заощаджувати електроенергію.  Саме витрати на електроенергію є однією з головних складових при формуванні тарифів.

Також важливо спрямувати кошти на рішення, які дадуть змогу поліпшити якість питної води – потрібні ефективніші методи її знезараження.

З-поміж інших напрямів: оновлення спецтехніки, застосування нових інформаційних систем, формування переліку послуг у тому вигляді, в якому він має бути представлений споживачам.

Реконструкція і модернізація техніки

Про ці роботи на водогінних і каналізаційних станціях розповів А. Буяр, співробітник Управління капітального будівництва. Він пояснив, що мета модернізації – це зниження  енергетичних витрат, поліпшення умов праці співробітників, підвищення безпеки та надійності обладнання.

І. Кононенко з Департаменту підготовки виробництва обґрунтував необхідність  закупівлі   нової техніки та обладнання – це дасть змогу уникати аварійних ситуацій на лініях, підвищити надійність водогінних і каналізаційних систем, переобладнати лабораторії.  А Бортницька станція аерації зможе повноцінно працювати до закінчення реконструкції.

Результати засідання

Петро Пантелеєв, вислухавши всіх доповідачів, схвалив запропонований проект інвестиційної програми. Заступник голови адміністрації Києва відзначив, наскільки важливо планувати розвиток систем – не реагувати постфактум на проблеми, а робити всю мережу більш надійною, ефективною, сучасною.  Він похвалив  програму за наявність переліків конкретних заходів і термінів їх виконання, за увагу до нових технологій і розуміння того, як їх використання може бути корисним для системи і її користувачів.  

За підсумками засідання прийнято постанову, яку надіслано на розгляд  до НКРЕКП.

Джерело інформації – офіційний сайт «Київводоканалу» https://vodokanal.kiev.ua, де можна ознайомитися з текстом інвестиційного проекту. Джерело фотографії - http://mosreg.ru/upload/iblock/68f/photo_31558.jpg

Раніше ТУ Експерт писав про те, що Київводоканал долучився до розробки законопроекту "Про регулювання містобудівної діяльності".