Чи буде канатна дорога на Труханів острів? - ТУ Експерт

Укр
КОНТАКТИ:
ПОТРІБНА ДОПОМОГА?
Задати питання Калькулятор
ГАРЯЧІ ПРОПОЗИЦІЇ:

  • Ліцензія на будівництво
  • Акт готовності об'єкта до експлуатації
  • Договір на постачання електроенергії

Планами будівництва канатної дороги в центрі Києва зацікавилися європейці

Останнє оновлення: 31.07.2017

плани з будівництва канатної дороги в КиєвіУ липні Київ відвідали представники компанії Doppelmayr (Австрія). Мета візиту – вивчити на місці перспективи будівництва канатної дороги. Оголошення інвестиційного конкурсу  на зведення підвісної  дороги, що з’єднуватиме  центр Києва з Трухановим островом, було опубліковано в лютому 2017 року. Австрійська компанія – перший потенційний інвестор, що зацікавився цим проектом.

 

Згідно з вимогами інвестиційного конкурсу, опублікованими в пресі, канатна дорога має бути прокладена за маршрутом: арка Дружби народів – парк «Володимирська гірка» – Поштова площа – Труханів острів. Точна вартість реалізації проекту і технічні подробиці поки що невідомі.

 

Як заявив мер міста Віталій Кличко, візит керівництва компанії Doppelmayr – це чіткий  сигнал, що показує щиру зацікавленість зарубіжних інвесторів щодо будівництва і розвитку  міської інфраструктури та транспорту в Києві. Він переконаний, що вже до весни 2018 року буде розроблено чіткий план будівництва підвісної дороги.

 

Компанія Doppelmayr вважається одним із найавторитетніших виробників обладнання для будівництва підвісних доріг. Вона розробляє і випускає  підйомники, підвісні гондоли та електродвигуни для громадського транспорту і транспортних систем. Обладнання  Doppelmayr використовується в 89 країнах.

 

Нагадаємо, що вперше про плани будівництва канатної дороги на Труханів острів було оголошено 2009 року тодішньою адміністрацією  Києва на чолі з Леонідом Черновецьким. Утім, невдовзі після анонсування проекту про нього забули.

Раніше ТУ Експерт писав про деталі будівництва нової гілки метрополітену в Києві.