Новий Театр на Подолі - подробиці від ТУ Експерт

Укр
КОНТАКТИ:
ПОТРІБНА ДОПОМОГА?
Задати питання Калькулятор
ГАРЯЧІ ПРОПОЗИЦІЇ:

  • Ліцензія на будівництво
  • Акт готовності об'єкта до експлуатації
  • Договір на постачання електроенергії

Оновлений «Театр на Подолі»: нове слово в архітектурі Андріївського узвозу

Останнє оновлення: 12.12.2016

новий театр на Подолі - до введення в експлуатацію29 листопада в Києві на Андріївському узвозі під вигуки «Браво!» і «Ганьба!» громадськості показали новий фасад «Театру на Подолі». Зовнішній вигляд будівлі здійняв бучу в соцмережах. Як його тільки не називали: саркофаг ЧАЕС, нова фабрика Roshen, торговий ларьок і навіть крематорій. Мер Києва Віталій Кличко заявив, що оновлена будівля не вписується в історичну частину Андріївського узвозу.

Архітектор проекту Олег Дроздов таку критику назвав дикістю і дорікнув киянам ментальною відірваністю від цивілізації. За його словами, старше покоління буквально окупувало місто своїми смаками, тоді як увесь світ давно пішов уперед.

В Олега Дроздова десятки успішних проектів, реалізованих у його рідному місті Харкові: бізнес-центри Platinum-Plaza і Ave Plaza, житлові будинки Heirloom і Carat, ресторан Yaske, ТЦ Prizma і Fresh. На малій батьківщині його називають справжнім філософом архітектури та дизайну.

будівля театру на Подолі в 2016 році

Головні претензії громадськості до зовнішнього вигляду «Театру на Подолі»:

  • не вписується в історичну частину Києва;
  • домінує над іншими малоповерховими будинками Андріївського узвозу (більше, ніж на 1 поверх);
  • зелений колір фасаду зливається з розташованою за будівлею Замковою горою;
  • відсутні елементи декору (на старому фасаді була ліпнина).

 

Художній керівник «Театру на Подолі» Віталій Малахов і актори його трупи задоволені проектом. З’явився просторий глядацький зал на 300 осіб, а розмір сцени і висота стелі тепер відповідають євростандартам.

Відкриття оновленої будівлі заплановано на весну 2017 року – березень чи травень. Але від архітектора вимагають, щоб він урахував зауваження містобудівної ради Києва. Лише після доопрацювання фасаду і громадських слухань будівлю введуть в експлуатацію.

Минулого тижня ТУ Експерт писав про відкриття оновленого ЦУМу в Києві.