У Німеччині встановлено найвищу вітряну електростанцію - ТУ Експерт

Укр
КОНТАКТИ:
ПОТРІБНА ДОПОМОГА?
Задати питання Калькулятор
ГАРЯЧІ ПРОПОЗИЦІЇ:

  • Ліцензія на будівництво
  • Акт готовності об'єкта до експлуатації
  • Договір на постачання електроенергії

Найвища вітряна електростанція запрацювала в Німеччині

Останнє оновлення: 04.12.2017

вітряна електростанціяНімеччина активно працює над створенням альтернативних способів отримання енергії. За виробленням електроенергії за допомогою вітряних станцій вона посідає третє місце на планеті (перше і друге місця – у Сполучених Штатів і Китаю), і щороку в кількісному еквіваленті ця цифра стає все більшою. Над розвитком цієї галузі країна працює з другої половини 1980-х років. У 2015 р. Німеччина отримала 8% усієї спожитої електроенергії від вітряних електростанцій.

Наразі німці побили попередній світовий рекорд і збудували найвищу вітряну турбіну в світі.  Адже саме висота – головний параметр ефективності вітряної електростанції: чим вона вища, тим сильніший і стабільніший вітер, а отже, тим більше вироблення електроенергії і тим рідші періоди, коли потужність зменшується.   

Вітряна установка в Хайдорфі складається з чотирьох турбін заввишки від 152 до 246 метрів – цього має бути достатньо, щоб 1000 будинків отримували необхідну кількість електроенергії.

І це ще не все! Німці, відомі своєю прихильністю до високих технологій, обладнали ці турбіни оновленою системою збереження енергії.  Кожен вітряк має в основі резервуар, в якому накопичуються надлишки отриманої енергії. Варто потужності знизитися – залучаються додаткові турбіни, і вироблення енергії підвищується.  Це просте рішення  закриває питання щодо однієї з найслабших точок відновлювальних джерел енергії – їхньої непередбачуваності, нерівномірності, залежності від погодних і кліматичних умов.  

Нагадаємо, що вітроенергетика активно розвивається в країнах Азії та Північної Америки,  в Китаї вона є частиною національного плану розвитку, дуже інтенсивно працюють над цим питанням Індія, Венесуела і всі країни Західної Європи. Зокрема, Німеччина планує отримувати не менше 40% енергії з відновлювальних джерел уже в 2025 році.

Раніше ТУ Експерт писав, що через брак житла для співробітників Facebook побудує свій містечко.