Оформлення та реєстрація земельної ділянки. Землевідведення за допомогою ТУ Експерт

Укр
КОНТАКТИ:
ПОТРІБНА ДОПОМОГА?
Задати питання Калькулятор
ГАРЯЧІ ПРОПОЗИЦІЇ:

  • Ліцензія на будівництво
  • Акт готовності об'єкта до експлуатації
  • Договір на постачання електроенергії

Отримання дозволу на розробку документації землеустрою

дозвіл на розробку землеустрою
Термін від 30 днів
Код документа 25
Організація Департамент земельних ресурсів
Вид документа Землевпорядна документація
від 2500 грн.
Замовити
7 ПРИЧИН, ЧОМУ ТУ ЕКСПЕРТ

1.     100% гарантія результату

2.     Економія Вашого часу

3.     Досвід 12 років

4.     Гарантований сервіс

5.     Індивідуальний підхід 

6.     Повна конфіденційність

7.     Безкоштовна консультація

Дозвіл на розробку проекту земельного відводу дають місцеві органи самоврядування, в Києві це Київська міська рада. Для отримання такого дозволу потрібен пакет документів, а саме власноруч заповнене клопотання, графічні матеріали в масштабі не менше 1: 2000, на яких зазначено бажане місце розташування земельної ділянки та її розмір та ін.

Протягом 7 робочих днів після подачі клопотання проходить процес розгляду наданої документації Управлінням земельних ресурсів і при позитивному результаті, готується проект рішення, який передається в Постійну комісію Київської міської ради з питань містобудування, архітектури та землекористування на розгляд.

оформлення земельної ділянкиКомісія у свою чергу розглядає проект в 14-ти денний термін. В разі позитивного рішення дає свій висновок, який разом з клопотанням та проектом дозволу передається через Приймальню Київради з земельних питань на підпис міському голові.

Міський голова або його заступник на підставі виписки з протоколу засідання Комісії візує дозвіл Київської міської ради на розробку проекту документації щодо землевідведення.

На підставі цього рішення зацікавлена ​​сторона, укладає договір з ліцензованою проектною організацією на розробку технічної документації щодо землевідведення земельної ділянки, про що повідомляє Департамент земельних ресурсів у письмовій формі.

Отримавши повідомлення, Земельні ресурси готують і видають в 5-ти денний термін завдання на проектування землевідведення.

Після видачі завдання на проектування, виконується сам проект і вся його технічна частина.

Землевідведення і реєстрація земельної ділянки

Готовий проект землевідведення проходить експертизу та погодження, після яких необхідно провести державну реєстрацію сформованого земельної ділянки, в порядку передбаченому чинним законодавством.

Після державної реєстрації земельної ділянки в державному земельному кадастрі, пакет документації подається до Приймальні Київради з земельних питань через дозвільний центр. Звідти пакет документів направляється до Департаменту земельних ресурсів, де готується проект рішення Київської міської ради на дозвіл про передачу земельної ділянки в користування (власність) зацікавленої особи. Після прийняття такого рішення, воно видається через дозвільний центр.

Оформлення земельної ділянки

Процедура прийняття рішення на виділення земельної ділянки дуже заплутана і супроводжується довгими і численними узгодженнями. Якщо Ви хочете уникнути необгрунтованої витрати свого часу і грошових ресурсів, необхідно звертатися до фахівців у цій сфері.

Доручивши земельні та документальні питання ТУ Експерт, Ви позбавите себе від ходіння по кабінетах чиновників і паперової тяганини. А також будете впевнені в кінцевому результаті, адже ми маємо необхідний досвід в даному питанні і надаємо повну інформаційну підтримку на всіх стадіях співробітництва. Ви будете знати стан справ і як ефективно витрачаються Ваші кошти.

Якщо ж Ви збираєтесь купувати подібну ділянку та сумніваєтесь, чи Вас не намагаються ошукати, замовте послугу перевірки юридичної чистоти земельної ділянки за цим посиланням.

Замовити
З цим документом часто шукають

Витяг з Державного земельного кадастру (ДЗК)

Код документа: 52
від 2 дней

Організація: Департамент земельних ресурсів
Вид документа:Землевпорядна документація

Землевідведення

Код документа: 29
від 30 дней

Організація: Департамент земельних ресурсів
Вид документа:Землевпорядна документація

від 15000 грн.
Детальніше Замовити

Кадастровий номер

Код документа: 28
від 10 дней

Організація: Департамент земельних ресурсів
Вид документа:Землевпорядна документація